Üsküdar Pet Taksi Telefon Numarası

Pet taxi Üsküdar yalnızca evcil hayvanlarınız için hizmet veren taksilerdir. Hayvanlarınızın sağlıklı ve huzurlu bir şekilde seyahat edebilmeleri için üretime geçmiş bir sistemdir. Oldukça kullanışlı olan ve son zamanlarda birçok müşteri tarafından talebi arttırılan pet taksiler aynı zamanda çokta sağlıklıdır. Her nakil işleminden sonra araç temizlenir. Sağlıklı ve hijyenik bir şekilde kullanıma sunulur. 

Pet Taxi Fiyatları Nedir? Fiyatları Uygun Mudur?

Pet taxi Üsküdar sağlıklı ve güvenli hizmet vermek için çaba gösterir. Pet taksiler hayvanlarınızın yolculuğu boyunca hayvanınıza dikkat edip onları düzenli olarak kontrol ederler. Aracı mümkün mertebe sarsmadan kullanırlar. Hayvanlarınız araca alışsın diye kısa turlar eşliğinde hayvanlarınızı gezdirirler. Eğer hayvanınız araca binmeden önce stres oluyorsa bir veteriner hekime bu durum danışmamalıdır. Pet taksi fiyatları da oldukça uygundur. Evcil hayvan sahibi olan herkes pet taksiyi tercih edebilir. Fiyatıyla ilgili herhangi bir tutar söylemek mümkün değildir. Çünkü şehirlerarası ve şehir içinde hizmet verir. Bu şehirlerin uzun mesafesi ya da kısa mesafesine göre ödemeleri gereken ücret sürekli olarak değişir. Buna rağmen pet taksiler uygun fiyat aralıklarında çalışır. Her bütçeye uygun olarak hizmet veren taksiler, hayvanınızın can sağlığı için profesyonel bir şekilde eğitim almış şoförleri tercih ediyor. Şoförler hayvanlarla ilgili gerekli tüm eğitimleri almıştır.

Pet Taxilerin Evcil Hayvan Taşımacılığı İçin Gerekli Bulduğu Belgeler

Pet taxi Üsküdar  minik dostlarınız için hizmete açılmış olan bir sistemdir. Bu araçlar yalnızca hayvanlarınız için üretime geçmiş sadece hayvanlarınıza özel olarak hizmet verir. Hayvanlarınızın nakil işlemleri için bazı belgelere ihtiyaç vardır. Bunlar evcil hayvanınızın kimlik belgesi, evcil hayvanınız ile ilgilenen veteriner hekimin bilgisi, olası bir kaza anında ona ihtiyaç olabilir, varsa hayvanınızın kullandığı bir ilaç ya da mamasının markası ve ne ile beslendiği hakkında bilgiler ve belgeler verilmelidir. 

Pet Taxiler Temiz Mi?

Pet taxi Üsküdar sizlerin ve hayvanlarınızın sağlığı can güvenliği için hizmet vermeye odaklı olan pet taksiler, son zamanlarda kullanımı giderek artıyor. Hayvanların temizlik ihtiyaçlarını yeme içme ihtiyaçlarını tuvalet ihtiyaçlarını karşılarlar. Hal böyle olunca müşteri memnuniyeti de artıyor ve pet taksilere olan talep daha çok artıyor. Her hayvan taşımacılığından sonra arabanın içi düzenli olarak yıkanır.

Mikrop, bakteri ve parazit kapılmaması için bulaşıcı herhangi bir hastalığın olmaması nedeniyle araba yıkanır. Arabanın içerisinde bulunan yastık, yatak, kafesler yıkanır arabanın bütün kılıfları değiştirilir. Yerine yenileri takılır ve araç özel olarak spreylenir. Spreylenen araç hayvanınızın mikrop kapmaması için kullanılır. Aracınıza aldığınız hayvanın ne kadar sağlıklı ya da ne kadar hasta olduğu bilinmediği için her taşıma sonrası araba titizlikle yıkanır. Ve yıkandıktan sonra özel spreyler ile araç dezenfekte edilir. 

Pet Taxiler Yeterince Güvenilir Mi?

Pet taxi Üsküdar  hayvanınızı bir yere götürmek istediğinizde ya da yalnız seyahat etmesi gerektiğinde pet taksileri kullanan kullanıcılar dikkatli bir şekilde aracı kullanırlar. Belli bir hız limitine uyularak servis yapılır. Profesyonel olarak eğitim alan şoförler evcil hayvanınızı yolculuk sırasında sık sık kontrol ederler. Ayrıca yolda acıkan ya da susayan hayvanınız varsa bu ihtiyaçları da giderilir. Buna ek olarak tuvalet ihtiyacı da giderilir. Kafesin altına konulan hasta bezleri sayesinde araba kirlenmeden hayvanlar tuvalet ihtiyacını giderebilir. Herkes pet taksi şoförü olamaz. Şoför olabilmek için birtakım sınavlardan geçilmesi gerekir. Her şeyden önce hayvan sever biri olmalıdır. Pet taksiler son derece güvenilirdir.

Pet Taxiler ve Uzman Kadrosu

Pet taxi Üsküdar hizmeti evcil hayvanlarınızın sağlığı konforu için dikkat ediyorlar. Araca binmeden önce hayvanınızı açık havada bir süre gezdiriniz ki hayvanınız araca binmekte zorluk çekmesin. Pet taksi sürücüleri son derece eğitimli kişilerdir. Kaliteli kadrosu ile pet taksi şoförleri güzel bir hizmet sunarlar. Aracı sarsmadan ve güvenilir bir şekilde sürerler. Aracı kullanan şoförler yardımsever, hayvansever, anlayışlı ve hassas insanlardır. Güvenilir ve son derece konforlu olan pet taksiler sınırsız bir hizmet sunarlar. 7/24 açıktırlar ve iletişim kurabilirsiniz. Bu konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firma evcil hayvanlarınız için pet taksi hizmeti veriyor. Bizimle iletişime geçip pet taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.