Şişli Pet Taxi Nereden Bulurum

Pet taxi Şişli son dönemlerin en çok aranan ve merak edilen servis özelliği konumundadır. Evcil hayvanlarımızın rahat içinde seyahat etmesine yönelik düzenlenmiş bir hizmettir.  Evcil hayvanınız ile birlikte seyahat etmeniz gerek ise bu seyahati bir toplu taşıma aracı ile yapmanız mümkün olmadığı için  pet taksi hizmeti devreye girmiştir. Kurumumuz bu konuda size gerekli hizmeti verir.  İç donanımı ve temiz kullanımı ile tüm öncelik evcil hayvanımıza yönelik hazırlanmıştır. İlk hizmetimiz sevimli can dostlarımızın rahatına yöneliktir. Pet taksi Şişli ve diğer tüm bölgelerde sizlerin hizmetine sunulur.

Pet Taxi İşleyişi Nasıldır?

Pet taxi Şişli, hayvan sahiplenmiş herkes çok iyi biliyor ki toplu taşma ulaşım araçları evcil hayvanınız yanınızda olduğunda size hizmet vermiyor ve bu ulaşım araçlarından faydalanamıyorsunuz. Kendi şahsi aracınız ile de evcil hayvanınız ile seyahat etmek oldukça zordur. Ancak durumlar ne kadar zor olursa olsun evcil hayvanınız ile illaki bir seyahat etmeniz gerekir.  Gerek şehir içi olsun gerek şehirlerarası olsun bu seyahatlerin bazısı zorunludur. Tam bu noktada da ise ihtiyacınız olan tek şey sadece Pet taksi hizmetinden faydalanmaktır.  Evcil hayvanınız ile yapacağınız zorunlu seyahatlerde pet taksi hizmeti devreye girer.  Pet taksi ile evcil hayvaniniz belirtilen yerden alınır ve yine belirttiğiniz diğer bir konuma götürülür. 

Pet Taxi Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Pet taxi Şişli hakkında pek çok merak edilen husus vardır. Ancak en çok merak edilen konu fiyatları hususunda olur. Pet taksiler de normal taksiler gibi km ye göre fiyat çıkarır. Ayrıca talep edilen hizmetler var ise bunlarda üzerine eklenerek fiyat belirlemesi yapılır. Talebiniz tek yönlü mü yoksa gidiş dönüş mü bu fiyat belirlenmesinde bir kriterdir. Ayrıca kafesli mi gidecek kafessiz mi bu da bir kriterdir. Bunların dışında evcil hayvanınız tek mi yoksa birden fazlamı veya seyahat noktası şehir içi mi yoksa şehir dışı mı olacak. Sizin taleplerinize göre fiyat hesaplaması yapılacağı için pet taksi hizmeti veren firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir.

Pet Taxiler De Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Pet taxi Şişli baştan sona kadar her aşamasında evcil hayvanınız düşünülerek dizayn edilmiştir. Önceliği mutlaka evcil hayvanınızın rahatı ve konforu üzerine olmalıdır. Pet taksiler kesinlikle çok temiz olmalıdır ve her yolcunun ardından ve belli periyotlarda olmak şartı ile dezenfekte edilmelidir. Araca güzel kokular verecek olan spreyler sıkılmalıdır. Araç belli periyotlarda ve her yolcu ardından dezenfekte edilmez ise mantar ve bakteri oluşumu gerçekleşeceğindenbu oldukça önemli bir konudur. Servis ve taşıma talep ettiğinizde ilk olarak buna dikkat etmeniz hem sizin hem evcil hayvanınızın sağlığı için en gerekli unsurdur. Bu kriterseçimleriniziyapmanızda etkili olmalıdır.

Pet Taxiler Araç İçi Nasıl Olmalıdır?

Pet taxi Şişli özelinde ayrıca evcil hayvan için ayrılan bölüm döşemeleri mutlaka yumuşak olmalıdır ve kullanılan ürün evcil hayvana rahatsızlık vermemelidir. Aracın kendine ait kafesi de mutlaka olmalıdır. Kafes kullanılacak durumlarda bu ihtiyaç temin edilebilmelidir. Biz firma olarak pet taksi Şişli hizmet verirken tüm bu gerekli unsurları dikkati aldığımız için çok fazla tercih edilen bir kurum olarak karşınıza çıkmaktayız. En temiz ve en sağlıklı yolculuğu rahat içinde evcil hayvanınıza yaşatmak isterseniz bizi tercih etmeniz edebilirsiniz. Pet taksi hizmetimiz birinci kalite temizlik ve titizlik içinde işine gönül veren çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile gerçekleşmekte ve size sunulur.

Pet Taxi Çalışan Donanımı 

Pet taxi Şişliçalışan kişi öncelikle tüm hizmet sektöründe olduğu gibi kibar olmalıdır. Canımızı emanet edeceğimiz için güvenilir olmalıdır. İnsanlar kadar hayvanlar ile de iletişim kurabilmeli ve onları anlamalıdır. Gerekli bir durum olduğu anda müdahale edebilmeli sorun yönetiminde hızlı ve pratik çözümler bulabilmelidir. Pet taksi Şişli firmamız ile bizlerden hizmet aldığınız takdirde kibar, güvenilir, iletişimi kuvvetli, hayvansever çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile hizmet almış olacaksınız. Yapmış olduğumuz hizmet sadece taşımacılık olmayacak aynı zamanda iyi bir yol arkadaşlığı da olacaktır. Firma olarak bizler alanında uzman ve işini titizlik ile yapan çalışma arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bu da hem sizin hem sevimli evcil hayvanınız için oldukça rahat bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.  

Leave a Reply

Your email address will not be published.