Pet Taxilerin Gittiği Mesafeler 

Pet taxi Sancaktepe ile birlikte evcil hayvanlar kolayca her yere götürülebilir. Buradaki hizmet sayesinde hayvanlara zarar verilmemiş olunur. Ayrıca taxsi içerisinde yer alan görevliler tarafından hayvanların besin ve boşaltım gibi ihtiyaçları kolayca karşılanabilir. Canlıların daha konforlu ve rahat seyahat etmeleri için güvenilirdir. Hayvan sahiplerine alternatif seçenekler sunulmuş olup hayvanları götürürken orada bulunan görevliler sayesinde sağlıklı bir şekilde seyahat edeceklerdir. Örneğin köpeğin veterinere gitmek gibi bir durumu varsa bu normal araçlarla mümkün değildir. Pek taxilerin sayesinde hızlı bir şekilde istenilen yere ulaştırılır.  Taxi kullanan kişi, evcil hayvanların diğer canlıların huzurunu bozmamak için güvenli bir şekilde kullanır.

Pet Taksinin Özelikleri 

Pet taxi Sancaktepe canlıların değer gördüğü bir araçtır. Çünkü ulaşım esnasında bütün ihtiyaçları özenle karşılanır. Canlıların içerisine girebilmesi için uzun ve konforlu bir araçtır. Özelikle aracın her yeri oldukça temizdir. Çünkü araçta çalışan görevliler temizliği her gün yapar. Covid – 19 döneminin yaşandığı süreçte, arabadaki temizliğe önem verilmesi gerekiyor. Temiz olan alanda mantar ve buna benzer enfeksiyonların oluşma riski yoktur. Hijyenik olmayan yerlerde evcil hayvanların vücutlarına bakteriler kolayca nüfus edebilir. Böyle bir durumun meydana gelmesi yaşamsal fonksiyonlarını olumsuz yönde etkileyebilir. Risk almak yerine düzenli olarak temizlik yapılabilir. Canlılar için özel spreyler bulunur. Sprey içerisinde sabuna benzeyen hijyenik bakteri önleyiciler bulunur. Bagaj kısmında canlıların rahat bir şekilde oturmaları için yumuşak halılar yer alır.

Hızlı Pet Taksiler 

Pet taxi Sancaktepe varacağı noktaya hızlı gider. Çünkü hem şoförün alanında iyi olması hem de arabanın konforu bu etkiyi sağlar. Ayrıca gidip gelirken evcil hayvanların mideleri bulanabilir. Evcil hayvan sahibi olan kişiler ne zaman zorda kalsalar pet taxi çağırabilirler. Nakil işleminin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için evcil hayvanların belgeleri olması gerekiyor. Aşı karneleri, veterinerlere ait bilgiler, hayvana özel sağlık sorunları(varsa) mutlaka iletilmesi gerekiyor. Çünkü sağlık sorunu olan hayvanlar canlı yolculuk esnasında rahatsızlanabilir. Günlük kullanılan mama ve markası önemlidir. Hayvanın düzenli olarak aldığı ilaç varsa yolculuk esnasında mutlaka yanına alınmalıdır. Gerekli anlarda evcil hayvana ilaç verilebilir.

Pet Taksinin Faaliyetleri 

Pet taxi Sancaktepe sadece taşımacılık hizmeti vermiyor. Aynı zamanda yolculuk arkadaşlığı sağlıyor. Yolculuk boyunca hayvanın korkmaması gerekiyor. Çünkü bazı hayvanlar sahipleri dışında kişilerden çok fazla kaçınabiliyorlar. Ev hayvanı olan canlıların dışarıya çıkması kolay değildir. Alışma süresini ayarlarken, dikkatli olunması gerekiyor.

Pet Taxi Güvenli Mi?

Pet taxi Sancaktepe yolda kaza yapma riski azdır. Çünkü şoför alanında uzmanlık kazanmıştır. Bu nedenle yolculuk esnasında hem evcil hayvan hem de sahibi güven içerisinde gidebilir. İhtiyaç halinde gerekli yerlerde mola verilebilir. Uzman ekip, hayvanın sahibi ve evcil hayvanların rahatı için ellerinden geleni yaparlar. 

Pet Taksi Nasıl Bulunur?

Pet taxi Sancaktepe belirli bir zaman sınırlaması yoktur. İhtiyaç duyulan her anda çağırılabilir. Bunun için yapılması gerekilen tek şey uzman ekibimiz ile iletişime geçmektir. Bazı canlılar yabancı hissettikleri yerlere girmek istemezler. Ekibimiz, evcil hayvanın kendisini rahat hissedebilmesi için sakın bir ortam sunuyor. Pettaxileri iletişim numarası aranarak ulaşılabilir. Herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmaması gibi bir durum yoktur. Pet taxide görev alan kişiler her koşulda geri dönüş yaparlar. Evcil hayvanların yolculuk boyunca rahat etmeleri için özel yastıklar yer alıyor. Her koşulda hayvanın iyilik hali söz konusudur.

Pet taxiSancaktepetarafında evcil hayvanı olan herkes veterinere kolaylık ile gidebilir. Evcil hayvanın muayene olacağı her yere gidilebilir. Burada önemli olan evcil hayvanın sağlıklı bir zaman aralığında veterinere ulaşabilmesidir.Ücretlendirme kısmı ise kullanım sıklığını göre değişik gösteriyor. Yine de ihtiyaçların kolayca karşılanması ve hızlı gitmesi bakımından makul bir ücreti vardır. Araçların içerisinde yer alan kafesler hayvanlara özel olarak tasarlanmıştır. Kafeslerin genişliği araçların uzunluğu ile eş değerdir. Birbirine denk gelecek şekilde monte edilmiştir. Bakıcıların kendilerine ait sertifikaları varsa istedikleri her mesafeye ulaşım serbesttir. Sertifikası olmayan kişiler pet taxi ile her yere gidemez. Çünkü sertifika yasal bir hükümdür. Tasarlanan araçlar mutlaka pet taxi hizmetine uygun olmalıdır. Transfer işlemi gerçekleşmeden 1 gün öncesinde rezervasyon işlemi gerçekleştirilir. Dileyen herkes firmamız ile iletişime geçerek hizmetten yararlanabilir.