Pet Taxi Şile Hizmetine Kimler İhtiyaç Duyar?

Pet taxi Şile araç hizmetine ihtiyaç duyan insanlar genel olarak hayvan sevgisi olan insanlardır. Evcil hayvan bakmak çok büyük bir sorumluluktur. Evden hayvan besleme sorumluluğu çok güzel bir sorumluluktur. Küçük çocuklar için dahi evde evcil hayvan beslemek sorumluluk bilincinin gelişmesine çok büyük katkılar sağlar ve çocuğun gelişimi için büyük bir yol katetmesine vesile olur. Bazı psikolojik rahatsızlıklarda ise evde evcil hayvan beslemek insan psikolojisine çok iyi gelmekte ve bazı hastalıkların iyileşme sürecini hızlandırır. Bu yüzden evde evcil hayvan beslemek çok kutsal bir davranış biçimidir. 

Pet Taxi Şile Nasıl Bir Hizmet Sunar?

Pet taxi Şile araçları minik dostlarımıza özel olarak hazırlanır. Şehirlerarası ya da şehir içi konumlarından hangisi olursa olsun bu konuda hizmet verir. Pet taksi sizlerin ve evcil dostlarımızın  sağlığı ve konforu için dizayn edilmiştir. Pet taksi Şilehizmeti ister sizinle beraber isterseniz de sadece evcil hayvanınızı istenilen konuma ulaşımına yardımcı olur. Hatta eşlik edilecek bir husus oluşur ise bu noktada da minik dostunuz yalnız bırakılmaz ve her türlü işleri takip edilir. Veteriner randevusu var ise bu noktada istediğiniz yerden alınarak veterinerin adresine götürülür. Gerekli işlemleri yaptırıldıktan sonra güvenli bir şekilde sizlere teslim edilir. Bazı durumlarda sizlerin minik dostların ihtiyaçlarını gidermeye vakti olmayabilir. Bu noktada bizler devreye girerek yardımcı oluruz. 

Pet Taxi Şile Araç içi Özellikleri 

Pet taxi Şile araçları sevimli dostlarımızın rahat edebileceği genişlikte ve özelliklerdedir. Seyahat sırasında lazım olabilecek tüm teçhizatlar bulunur. Hava şartların ne olursa olsun araç içi sıcaklığa çok dikkat edilir. Onların ne çok soğukta ne de çok sıcakta seyahat etmesine izin verilir. Çok sıcak hava onların mide bulantısı yaşamasına sebep verirken çok soğuk havada seyahat etmek ise rahatsızlanmalarına yol açar. Seyahat sırasında dostlarımızın rahat etmesi ve ihtiyaç duydukların hava şartlarının sağlanması gerekir. Yolculuk devam ederken ise gerekli hallerde mola verilerek sevimli dostların rahatlaması sağlanır. Sizlerin de bu tarz bir yolculuğa ihtiyacı olduğunda bir telefon ile ulaşım sağlayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Pet taxi Şile araç transfer işlemine evinde evcil hayvan besleyen kişiler tercih ederler. Kimi zaman sağlık sorunlarından dolayı kimi zaman da kuaför gibi öz bakım ihtiyaçları oluştuğunda pet taxi ihtiyacı doğar. Otobüs ile bir yerden bir yere evcil dostlarımız ile seyahat etmek çok sıkıntı verici bir durumdur. Genel olarak otobüsler sekiz kg ya kadar olan evcil dostlarımıza beraber seyahat imkanı sağlar. Aynı şekilde uçak ile seyahatlerde ise uygun bir ortamda evcil dostlarımız seyahat edebilir. Ama mola yerlerinde mutlaka kontrol etmek istemek sizleri strese sokan bir durumdur. Uzun saatler ondan ayrı kalmak ve ayrı yerlerde seyahat etmek çok can sıkıcı bir durumdur. Tam da bu noktada bizler bu hizmeti vererek sizin ile birlikte istenilen yere rahat bir şekilde seyahat etme şansı vermekteyiz. Mutlu huzurlu bir yolculuk için pet taxiler tercih edilir. 

Pet Taxi Şile Seyahati için Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Pet taxi Şile araçlarında seyahat etmek için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar evcil hayvanınız ile alakalıdır. Gidilecek olan mesafe ne kadar uzun olursa o kadar sıkıntılı bir durum yaşanma riski artar. Oyüzden ince ayrıntısına kadar düşünmek gerekir. Evcil dostunuzun mutlaka bir aşı kartının olması lazımdır. Eğer bir rahatsızlığı var ise bunu belirtmek gerekir. Yolculuğa çıkmadan önce en az üç saat öncesinde beslenmenin kesilmesi sevimli dostlarımızın daha rahat bir yolculuk yapmasına yardımcı olacaktır. Bu süre içinde istediği kadar sıvı verebilirsiniz. Yolculuğa çıkmadan öncesinde rutin bir veteriner kontrolü yaptırmak gerekebilir. Ayrıca seyahat sırasında hayvanınız panik olabilir ve bu noktada sakinleştirici haplar ile destek sağlayabilirsiniz. 

Pet Taxi Şile Tarife Fiyatları Nelerdir?

Pet taxi Şile şehirlerarası ve şehir içi ulaşımın sağlanması amacıyla hizmet verir. Araç dostlarımıza özel olarak tercih edilmiştir. Dolayısıyla aracın katedeceği mesafe bu noktada önemli bir husustur. Ayrıcı gidilecek km nin yanında ek olarak alınacak hizmetler de ücreti belirleyen temel unsurlardır.