Pet Taxi Çatalca Taşımacılık

Pet taksi Çatalca ve tüm ülkede büyük bir eksikliğin türevi olarak hayatımıza girmiştir.  Hemen herkesin bildiği üzere pek çoğumuzseyahatlerimizi toplu taşıma araçları ile yaparız. Özel araçlar insana birde yorgunluk hissi bıraktığı için en çok toplu taşımalar tercih edilir. Ancak toplu taşıma araçlarında belli kuralları vardır. Bunlardan ilki ve en önemlisi toplum kuralları olarak benimsenmiş kurallara uymaktır. Örneğin bir toplu taşıma aracına evcil hayvanınız ile binemezsiniz. Bu duruma müsaade edilmez. İstediğiniz kadar zor durumda kalın istediğiniz kadar ihtiyacınız olsun bunu sizin için de evcil hayvanınız içinde yapmazlar. Mesela evcil hayvanınızı veterinere götürmeniz gerekiyor ya da birlikte bir yolculuğa çıkmalısınız ya da bir kısa gezinti veya başka bir şehirden ya da semtten bir hayvan sahiplendiniz.işte tüm bu ve bu gibi durumlarda kurtarıcı olarak hayatımıza pet taksiler girmiştir.

Pet taksi Çatalca tek amacı sizi ve evcil hayvanınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere bırakmaktır. Bu taşıma ve servisçilik sektöründe taksilerin böyle bir koldan ayrıca hizmet vermeleri en çok hayvanseverleri, evcil hayvanları olanları mutlu etsede aslında pek çok kişinin beğendiği toplumsal bir hizmet olarak kabul görmüştür. Bu sektörde bu iş kolu çok merak edilen bir pozisyondadır. Pet taksi Çatalca, tüm İstanbul ve İstanbul çevresi ile aynı zamanda şehir içi ve şehir dışı da hizmet verir. Kurumumuz kurulduğu andan itibaren pet taksi hizmeti vermekte bu hizmeti en kaliteli şekilde de sunar. 

Pet Taksi Hizmetleri Nelerdir 

Pet Taksi Çatalca ya da ister Avrupa yakası olsun ister Asya yakası olsun hiç fark etmeksizin her zaman yedi yirmi dört her yerde hizmet verir. Hatta bu hizmet şehir içi olabileceği gibi şehir dışı da olabilir. Bu tercih size kalmıştır.Pet taksiler sizin talebiniz doğrultusunda gelir ve evcil hayvanıınızı kendisi için özel dizayn edilmişaracına alarak gitmeniz gereken yere kadar götürür. Bazen ona eşlik edemeyeceğiniz durumlarda bile bu durum söz konusu olabilir. Evcil hayvanınıza eşlik edip etmemek sizin imkanınıza doğrultusunda konuşulup bilgi vermeniz ile onaylanacak bir durumdur. Bunu lütfen belirtiniz. 

Kurumumuz pet taksi hizmeti veren özel ve titiz bir kurum olarak tüm müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda çalışmakta ve bu alanda en iyi olma yolunda ilerler. Tüm çalışanlarımız profesyonel ve tecrübelidir. Evcil hayvanınız tamamen kurum çalışanlarımıza emanet ve rahat yolculuğunuzun tüm sürecini bu ekip yönetir. Evcil hayvanınız ile bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız bu hizmeti kurumumuzdan alabilirsiniz. 

Pet Taksi Çatalca Personeli

Pet taksi Çatalca hizmetinden faydalanmak isterseniz mutlaka bizimle irtibat kurun. Siz bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde en hızlı şekilde personelimiz tüm sorumluluklarının bilincinde bir şekilde yanınıza kadar gelerek sizi ve sevimli can dostunuzu alıp gerekli gördüğünüz talep ettiğiniz adrese kadar götürür.  

Pet Taxi Personel

Pet taksi Çatalca kullanıcıları kesinlikle kibar, nazik, hayvansever, anlayışlı, olası durumlar karşısında hızlı ve pratik çözümler sunan kişiler olmalıdır. Biz tüm çalışma sitillerimizde bu prensipleri esas aldığımız için tüm çalışma arkadaşlarımız bu donanıma sahiptir ve sizin için gerekli olan tüm hizmetleri sunar. Pet taksi Çatalca hizmet ihtiyacınız doğarsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Pet Taksi Çatalca Araçları Nasıl Dizayn Edilmelidir?

Pet taksi Çatalca hizmetine tahsis edilecek olan araçlar öncelikle bu hizmete yönelik olmalıdır. İlk rahat ettirilecek olan evcil hayvandır. Bu süreci doğru yönetirsek başarılı bir hizmetin ilk adımı atılmış olur. Pet taksi Çatalca olarak düşünülmemeli gerekli durumlarda uzun mesafelerde düşünülebilir. Buna da ihtiyaç duyulabilir. Biz kurum olarak istediginiz zaman istediğiniz yerden sizi ve evcil hayvaninizi alıyor ve talep ettiğiniz yere götürüyoruz. Bu sektör sadece evcil hayvanlar için geliştirilmiş bir sektördür o yüzden de asla amacından şaşmamalıdır. 

Araçlarda evcil hayvan için ayrılan kısımda yumuşak dokulu döşemeler kullanılmalı ve döşemelerin rahatsız edici bir dokusu olmamalı. Pet taksi Çatalca araçlarımızın tümü bu şekilde dizayn olmuştur. Araçlar kesinlikle tertemiz olmalıdır. Belli gün ve saatlerde temizlenmesi sağlanmalıdır. Aynı şekilde özel sprey ve ilaçlarda kullanılarak araçlardaki tüm koku, bakteri, parazit, mantar oluşumu engellenmelidir. Biz kurum olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana araçlarımız en doğru şekilde temizliyor ve bakımlarını yaptırıyoruz.