Pet Taxi Avcılar Hijyen

Pet taxi Avcılar çok değerli can dostlarınız için, bir yerden başka bir yere taşıma için en iyi hizmeti sunmayı amaçlar. Pet taxi, taksicilik hizmetinde henüz yenidir. Evcil hayvanınızın, konfor ve güvenle taşınması sağlayan bir hizmettir. Evcil hayvanınınız veterinere ya da  herhangi bir yere götürmek istediğinizde, güven açısından, pet taxi kullanmak doğru bir tercih olur. Çünkü pet taxiler, özellikle evcil hayvanın konforu için tasarlanır. Toplu taşıma ya da diğer araçlarda hayvanını taşımak istemeyen kişiler için ideal bir uygulamadır. Pet taxi 7/24 ulaşılması mümkün, oldukça güvenerek tercih edilebilecek bir hizmettir. 

Pet Taxi Avcılar Neden Tercih Edilmeli?

Pet taxi Avcılar, kalitede en iyi hizmeti sunar. Kullanılan araçların iç kısmı tamamen yumuşak bir doku ile kaplıdır. Özellikle evcil hayvanın rahat şekilde ulaşımı sağlanır. Ayrıca bagajın içerisine özel kafes yapılır. Bu kafes tam ölçü ile bagaja yerleştirilir. Bu sayede evcil hayvanınız, en ufak olumsuz risklerden uzak tutulmuş olur. Evcil hayvana, konfor ve güven içinde bir seyahat hizmeti sunulur. 

Pet taxi Avcılar araç içleri özel olarak, detaylı şekilde temizlenir. Hijyene çok özen gösterilir. Gerekli bakteri ve mantar önleyici spreyler kullanılır. Araçlar sağlıklı ve tertemizdir.  Evcil hayvanınızın güvenliği için her türlü önlem alınır. Bu hizmeti almak isteyen herkes, Avcılar iletişim numarasından firmaya ulaşım sağlayabilir. Her saat ulaşmanız mümkündür. 

Pet Taxi Avcılar Evcil Hayvan Taşımacılığında Hangi Belgeleri İster? 

Pet taxi Avcılar evcil hayvan taşımacılığı hizmetinden faydalanmak için bazı belgeler gerekir. Eğer evcil hayvanınızın herhangi bir rahatsızlığı varsa ilaçların ve mamaların bilgisinin verilmesi gerekir. Ayrıca evcil hayvana o zamana kadar yapılan tüm aşıların bulunduğu, aşı karnesi de mutlaka gereklidir. Evcil hayvanın veterineri ile ilgili de bilgileri verilir. Tüm gerekli belgeler tamamladıktan sonra güven içinde evcil hayvanınızı teslim edebilirsiniz. 

Pet Taxi Avcılar Fiyatları 

Pet taxi Avcılar taşımacılık fiyatları belirlenirken önemli olan taşınacak yerin kaç km mesafede olduğudur. Bunun dışında şehir dışı ya da şehir içi olup olmaması da göz önünde bulundurulur. Bu kriterlere göre bir fiyat belirlenir. Daha sonra karşılıklı olarak, sözleşme imzalanır. Bu sözleşme sayesinde güven içinde evcil hayvanınız taşınmış olur. Ayrıca evcil hayvan taşımacılığı işi rast gele herkesin yapabileceği bir iş değildir. Pet taxi taşımacılığı yapmak için, gerekli sertifikaya sahip olmak zorunludur. Ayrıca araçlarında, evcil hayvan taşımacılığına uygun olması gerekir. Araçların, hayvana gereken rahatlığı ve güveni sunması gerekir. Hizmetten faydalanmadan önce, tüm bu koşullara dikkat edilir. 

Pet taxi Avcılarkullanılan araçlar sorunsuz ve çok konforludur. Evcil hayvanın rahat taşınması için her türlü tedbir alınır. Gerek bagajda kullanılan kafesler, gerek araç içinin yumuşak kaplı dokusu hayvanın rahatlığı içindir. Önemli olan hayvanın kendini evindeki kadar rahat hissetmesidir. Aracın yumuşak doku ile kaplı olmasını sebebi, olası bir durumda hayvanın hiçbir zarar görmemesi içindir. 

Pet Taxi Avcılar ile Evcil Hayvan Taşımacılığının Önemi 

Pet taxi Avcılar için önemli olan, evcil hayvanın yolculuk esnasında kendini evinin konforunda hissetmesidir. Bu yüzden uzman kadromuz elinden geleni yapar. Ekibimiz hayvanlara karşı oldukça duyarlı ve şefkatli davranır. Ayrıca evcil hayvana nasıl yaklaşılacağını çok iyi bilen bir kadroya sahibiz. Evcil hayvanın sahibi yanında yoksa bile hayvan kendini çok rahat hisseder. Çünkü ekip, hayvanın kendini psikolojik olarak rahat hissetmesini ve korkmaması için sağlar. Güvenilir ve tecrübeli ekibimize dilediğiniz zaman evcil hayvanlarınızı emanet edebilirsiniz. 

Evcil hayvan, seyahat ederken kendini çok rahat hissetmelidir. Korkmadan yolculuk yapması ve kendini alışık olduğu ortamdan çok uzakta hissetmemesi gerekir. Ayrıca hizmetten yararlanırken, taşıma işlemi yapacak olan araçların konfor ve hijyenine çok dikkat etmek gerekir. Ayrıca evcil hayvan, yolculuk esnasında yeterince sevgi hissetmelidir. Hayvanın psikolojik olarak rahat olması gerekir.  Bunun için uzman ekibimiz tüm sevecenliğiyle hayvana yaklaşabilir. Hayvan, kendini evinden çok uzakta hissetmelidir. Bu yüzden gereken tüm hizmetler kaliteli şekilde hizmete sunulur. Böylece güven ve huzur içinde yapılacak bir yolculuk için evcil hayvanınızı firmamıza emanet edebilirsiniz. Dilediğiniz her zaman bu hizmet için talepte bulunmanız mümkündür.