Pet Taksilerin Evcil Hayvanlar İçin Hizmetleri

Pettaxi Büyükçekmece evcil hayvanlar için son derece güvenilir olan bir taşıma sistemidir. Kedileriniz ve köpekleriniz için son derece kullanışlı olan bir sistemdir. Hayvanların seyahat ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir bir uygulamadır. Evcil hayvanların konuşma yetileri olmadığı için dertlerini ve sorunlarını anlatamadıkları için bu hayvanların bakımı dört dörtlük olmalıdır. Can dostlarınız için taksicilik sektörüne yeni bir soluk getiriyor pettaxiler. Evcil hayvan taxi, rahat ve konforludur.Güvenli bir alternatif sunar. Hayvan taksileri son zamanlarda birçok evcil hayvan sahibi tarafından tercih edilir. 7/24 istenilen yere evcil hayvanlar getirilip götürülürler. Ayrıca çok önemli olan bir diğer husus temizliktir. Araçların içi son derece temizdir her kullanımında sonra temizlik yapılır.

Uluslar Arası Evcil Hayvan Taşıma Sistemi

Pet taxi Büyükçekmece evcil hayvanların nakil işlemlerini gerçekleştirir. Şehirlerarası taşımanın yanı sıra uluslararası düzeyde de evcil hayvan taşımacılığı ve nakli yapmak mümkündür. Uluslararası evcil hayvan uluslararası kuralları benimsemek, çok daha fazla hassasiyet gösterir. Uluslararası pet taşıma işlemlerinde, yurt dışına evcil hayvanların nakli için gerekli evraklar bulunur. Sağlık belgesi gereklidir yurt dışına çıkabilmek için. Aşı kağıdı, transit ve ülkelerce istenen diğer belge ve evraklar istenir. Ayrıca gümrük işlemleri de yapılır. 

Pettaxi Büyükçekmece evcil hayvan taşımacılığında giderek artıyor. Pet taksilerin içinde bulunan kafesler, özel olarak tasarlanmıştır. Evcil hayvan olan dostlarınızın rahatlığı ve konforu göz önüne alınarak hizmet verilir. Ayrıca taşıma işlemleri boyunca gerekli olan tüm düzenlemeler son derece dizaynlı bir şekilde yapılır. Kafes genişlikleri, araçların bagaj kısmına birebir ölçü olacak şekilde ayarlanır ve monte edilir. Araçlarda taşınabilir bir çanta mevcuttur. Evcil hayvanlarınızın yolculuk esnasında canları sıkılmasın istemeyiz. Bu yüzden kafeslerin içerisinde sevebilecekleri oyuncaklar konulur. Yolculuk esnasında rahatsız olmazlar ve bu süre boyunca oyalanırlar.Taşıma hizmeti için kullanılan araçlar, her pet nakil işlemlerinden sonra tekrar temizlik yapılır ve dezenfekte edilir. Yolculuk esnasında ise, kafes temizliği için evcil hayvanların alt kısımlarına ped serilir. Altını pisleyen hayvanlar için serili olan ped kullanılır.

Pet Taksi Güvenilir Mi?

Pettaxi Büyükçekmece evcil hayvanların seyahatlerini ve nakil işlemlerini gerçekleştirir. İş seyahatlerinde ya da tatiller de bir yerden başka bir yere giderken hayvanlarınızı bırakacak bir yer aramaktasınız. Bu hem hayvanlarınızın düzenini hem de sizlere alışkın olduğu için psikolojisi bozulabilir. Pet taxi hizmetleri de tam bu yüzden hizmete açılmıştır. Hayvanlarınız hem sizden ayrı kalmayacak hem de sizinle birlikte seyahat edebilecek. Son zamanlarda profesyonel olarak hizmet veren pet taxiler sayesinde hayvanınız ile makul fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Hayvanınız için son derece güvenilir olan pet taxi hizmetleri ayni zamanda da sağlıklıdır. Her taşıma işlemi yapıldıktan sonra araç kılıfları ve bagajda bulunan hayvan yataklarını temizleniyor. 

Evcil Hayvanların Rahat Bir Şekilde Seyahat Etmelerine Olanak Sağlayan Araçlar

Pet taxi Büyükçekmece son derece temiz ve sağlıklı bir hizmet sunuyor. Evcil hayvanların rahat seyahat etmeleri fiziksel ve ruhsal bakımdan önem arz eder. Her şeyden önce evcil hayvanlarınız rahat ve sağlıklı bir şekilde seyahat etmeleri gerekir. Otobüs, uçak, toplu taşıma araçları, tren ve taksi gibi vasıtalar, evcil hayvanları taşıma konusunda sorun yaratıyorlar. Bazen çok nadir olsalar da evcil hayvanları taşıyorlar ancak onlar da seyahat ettiğiniz süre boyunca sorun yaratırlar. Özel araçları olmayan evcil hayvan sahipleri, hayvanlarını güvenli bir şekilde pet taksi nakline emanet edebilir. 

Pet Taksi Seçiminde Kurumsal Hizmetin Önemi

Pettaxi Büyükçekmece minik hayvanlarınız için hizmete sunulan ve sadece kedilerinizin ve köpeklerinizin can sağlığı için kullanılan pet taksiler son derece güvenilirdir. 7/24 hizmet veren pet taksiler de randevu almak için sadece aramanız yeterli olacaktır. Ayrıca araçta temizliğe son derece önem verilir. Her taşıma hizmetinden sonra arabada temizlik yapılır. Araba kılıfları sökülerek yerine yenileri takılır. Bagaj kısmında hayvan için ayrılan yerde dip köşe temizlenir ve spreylenir. Siz de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firma pet taksi hizmeti veriyor. Evcil hayvanlarınız için pet taksi hizmeti veriyor. Son derece güvenilir ve sağlıklı bir hizmet sunar. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.