Pet Taksiler Hangi Şartlarda Taşımacılık Yapar

Pettaxi Gaziosmanpaşa evcil hayvanların bir konumdan başka bir konuma taşınması hizmeti verir. Bu hizmet ile hayvanlarınız güvenli ve sağlıklı bir şekilde bir yerden diğer yere taşınır. Ülkemiz de ve genel olarak dünya çapında hayvan bakımları ve hayvanların seyahatleri sırasında birçok sorun çıkar. Hayvanlar taksilere ve toplu taşıma araçlarına farklı nedenlerden ve bahanelerden dolayı alınmıyor. Şehirlerarası olan otobüslerde de hayvanlar araçlara alınamıyor. Bu yüzden evcil hayvan sahipleri uzun yolculuklara çıkamıyor aynı zamanda tatile de gidemiyor. Yalnızca otobüs ve taksilerde değil uçaklara ve trenlere de alınmazlar. Bu sorunların çözülmesi için pet taksilerin varlığı oldukça önemlidir. Evcil hayvanların seyahati için hizmete sunulan pet taksiler hem hayvanlarınızı hem de siz değerli evcil hayvan sahiplerini mağdur etmiyorlar. 

Pet Taksi Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Konular Nelerdir?

Pettaxi Gaziosmanpaşa hayvanların seyahat edebilmeleri için son derece kullanışlı olan ve sağlıklı, güvenilir bir taşıma hizmetidir. Evcil hayvanlarınız yolculuk yapmadan önce en az 4 saat boyunca aç bırakılmalıdır. Bunun sebebi ise evcil hayvanınız arabaya henüz alışkın olmadığı için mide bulantısı yaşayabilir. Veya kusabilir. Hayvanınızın kusmaması için yemek yememesi çok önemlidir. Hayvanınızı araca bindirmeden önce açık hava da güzel bir şekilde yürüyüşe çıkarabilirsiniz. Evcil hayvanınızın susuzluğu gidene kadar su içirilmelidir. 

Evcil hayvanınız arabalara alışkın değilse ve yolculuk öncesi stres oluyorlarsa yolculuk yapmadan önce bir veteriner hekime danışarak sakinleştirici ya da dinlendirici ilaç takviyesinde bulunabilirsiniz. Taşıma işlemi sırasında aracın içinin ne çok sıcak ne de çok soğuk olmamasına özen gösterilir. Orta dereceli ısı bütün hayvanlar için en ideal ısıdır. 

Yolculuk Öncesi ve Yolculuk Sonrası

Pettaxi Gaziosmanpaşa evcil hayvanlarınıza son derece iyi bakan ve onlar için en güvenilir yolu seçen, profesyonel bir kadroya sahip olan taşıma hizmetidir. Hayvanlarınız yolculuk yapmadan önce onları biraz gezdirmeli ve az da olsa yorulmalarına ve hantallaşmasına sebep olmalısınız. Hal böyle olunca hayvanlarınız araca binerken zorluk çıkarmazlar ve onlar için hazırlanmış yataklara gidip hemen oturabilirler. Mola esnasında evcil hayvanınızın, özellikle kedilerin aniden araçtan çıkıp kaçabilmeleri mümkün. Bu yüzden hayvanlarınızı pet taksilere teslim etmeden önce mutlaka üzerinde isimleri ve de sizin numaranızın yazılı olduğu bir tasma takılmalıdır. Evcil hayvanınız kendini stres altında hissetmesin diye onlar için sevdikleri bir oyuncağı aracın içinde bulunan kafese koyabilirsiniz. Bu yüzden hâlâ alışkın olduğu kokuyla sakinleşip araçta rahat bir tavır sergileyeceklerdir. 

Profesyonel ve Konforlu Bir Yolculuk Mümkün Mü?

Pettaxi Gaziosmanpaşa minik dostlarınız için son derece önemli olan ve her hayvana hizmet sunan bir sistemdir. Sokak hayvanlarını, barınak hayvanlarını, evcil hayvanlarınızı taşıyan pet taksiler, her taşıma sonrası aracı dip köşe temizlerler. Herhangi bir mikrop kapma veya mantar bulaşmasını önlemek için özel spreyler ile araçlar temizlenir. Profesyonel bir şekilde eğitim almış pet taksi şoförleri aldıkları eğitimin yanı sıra, hassas, duygusal, hayvansever ve soğukkanlı olmalıdır. Şoförler bu şartlar göz önünde bulundurularak işe alınırlar.

Pet Taksiler Nasıl Hizmet Verir?

Pettaxi Gaziosmanpaşa evcil hayvanlarınız için konforlu güvenli,  7/24 hizmet veren ve istediğiniz zaman istediğiniz adrese anında gelen pet taksiler, hayvan taşırken özenli ve yavaş bir şekilde aracı kullanırlar. Mümkün olduğunca araba sarsmadan kullanılır. Hayvanlarınız yolculuk yapmadan önce kısa bir veteriner muayenesine gidebilir. Genel anlamda hayvanın yolculuk yapmasına engel olacak bir durumu var mıdır ya da bir hastalığı var mı diye kontrol edilir. 

Pet Taksi, Evcil Hayvan Taşımacılığı Esnasında Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

Pettaxi Gaziosmanpaşa evcil hayvanlar için son derece sağlıklı olan taşıma hizmeti sunan bir sistemdir. Evcil hayvan taşımacılığı alırken nakil öncesi bazı belgeler gereklidir. Aşı karnesi, kimlik bilgileri, veterinere ait bilgiler, hayvanın varsa sağlık sorunları bildirilecek bir belge. Hangi mama kullanım bilgisi verilmelidir. Bu ve bunun gibi birçok bilgi pet taksiile paylaşılmalıdır. Sizde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmaevcil hayvanlarınız için taşıma hizmeti veriyor. Son derece güvenilir, konforlu, huzurlu ve sağlıklı bir taşıma hizmetidir. Pet taksi ihtiyaçlarınızda bizimle mutlaka irtibata geçebilirsiniz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.