Pet Taksi SULTANGAZİ Evcil Hayvan Taşımacılığı

Kişiselleştirilmiş bir taşımacılığa sahip evcil hayvan taşıma şirketi olarak köpekler, kediler, kemirgenler için hem bireyler hem de koruyucu evler, köpek kulübeleri, evcil hayvan bakıcıları arasında güvenli bir yolculuk sunar.

Hayvanların karakterlerini bilmek, taşımanın doğru olması için gereklidir. Seyahate çıkmadan önce firma müşteriye hayvanın diğer hayvanlara karşı saldırganlığı, gergin ve korkmuş olup olmadığı sormalıdır. Köpeklerde baş dönmesi ve kusma olmaması için yolculuktan birkaç saat önce beslenmemesi tavsiye edilir. Seyahate çıkmadan önce nefes alabilmesi ve rahatlayabilmesi için güzel bir yürüyüş yapması önerilir. Bu ilk seyahatiyse veya çok gerginse, veterineriniz size bazı ilaçlar konusunda tavsiyede bulunabilir.

Pet Taksi SULTANGAZİ olarak firmamız her daim sorgulamalara açık ve güvenlidir. Hizmetlerimizin avantajlarını ve daha fazla metni sitemizde bulabilirsiniz. Fiyatlarımız, potansiyel müşteriler için taşımayı cazip hale getirir, ancak evcil hayvanınızın güvenli bir şekilde geldiğini gördüğünüzde, kaliteli bir evcil hayvan taşıma işlemi için daha fazla ödeme yapmış olmayı dilersiniz.

Pet Taksi SULTANGAZİ şirketi olarak ülke çapında kapsamlı bir profesyonel ağımız vardır. Tüm sürücüleri sertifikalı evcil hayvan taşıyıcılarıdır. Güvenli ve sorunsuz teslimat sağlamak konusunda uzmandırlar. Şirket ayrıca köpeğinizin seyahat ederken yardıma ihtiyaç duyduğu herhangi bir sağlık sorununu tedavi etmek ve çözmek için onaylı veterinerlerle birlikte çalışır.

Pet Taksi SULTANGAZİ ile Özel Hizmetler

Bir evcil hayvan ve canlı hayvan taşıma şirketi olarak evcil hayvanınız için aşağıdakiler de dahil bir dizi özel hizmetimiz vardır;

Evcil hayvanlar için taksi hizmeti verilir.

Veteriner gözetiminde evcil hayvanlar için VIP hizmeti vardır.

24 saat veteriner ve evcil hayvan oteli mevcuttur.

Onaylı evcil hayvan kafesleri ve özel evcil hayvan kafeslerinin satışı bulunur. Hepsi evcil hayvan taşıma yönetmeliklerine uygun olarak onaylanmıştır.

Evcil hayvanlar için güvenli bir taşımaya mı ihtiyacınız var? Onları şahsen taşıyamıyorsanız, turunuz sırasında evcil hayvanınızın bakımını üstlenecek, kişiselleştirilmiş tedavilere sahip bir taşıma aracı olarak Pet Taksi SULTANGAZİ şirketini seçin. En önemli şey, evcil hayvanınızın olması gerekenden daha fazla zaman kilitli kalmaması için güvenli ve hızlı bir kapıdan kapıya sevkiyat işlemidir. Yolcularının iyi ulaşım sağlamasına sevgiyle özen gösteren evcil hayvan dostu bir şirkettir.

 Evcil Hayvan Taşımacılığında Teknolojik Alt Yapısı İle Güven Veriyor

Evcil hayvan taşıma hizmetinde şirketimiz tüylü aile üyelerinizin yüksek taşıma kalitesi ve bireysel bakımıyla ilgilenmekten memnun olur. İletişim, kapıdan kapıya teslim alma (kimlik doğrulama ile), GPS izleme ile seyahat ederken evcil hayvanınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz

Pet Taksi SULTANGAZİ evcil hayvan ve çiftlik hayvanlarının taşımacılığında profesyoneldir. 10 yılı aşkın tecrübemiz vardır, en iyi firmalarla çalışır ve mümkün olan tüm destinasyonlara ulaşırız. Evcil hayvanlarınızı her yere taşırız, seyahati evcil hayvanınız için olabildiğince konforlu hale getirmek için tüm hizmetlere sahibiz.

Pet Taksi SULTANGAZİ evcil hayvanların ve çiftlik hayvanlarının taşımacılığında uzmanlaşmış kapsamlı bir profesyoneller ağını içeren Evcil Hayvan Taşımacılığı Birliği üyesidir. Bu derneğe, üyelik bir güvenlik garantisidir. Bu size ve evcil hayvanınıza güvenilir bir hizmet olarak kredi verir. Ayrıca Facebook, Instagram veya Twitter’daki profilimizde evcil hayvan taşımacılığı ile ilgili hikayelerimizi de bulabilirsiniz.

Pet Taksi SULTANGAZİ ile Hayvan Refahı

Hayvan refahı için yolculuk sırasında yaklaşık 4 saatte bir hayvanların durumunu kontrol etmek, köpekleri bacaklarını germek ve gevşetmek için indirmek, su vermek ve aracı temizlemek için molalar verilir. Araçların zemini hayvanın hijyenini sağlamak için kum ile kapatılacaktır.

Müşteriye dilerse Pet Taksi SULTANGAZİ şirketi tarafından arayabilecekleri bir telefon numarası verilir ve yolculuk sonunda hayvanlarının güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştığı bildirilir.

Her evcil hayvan, ilgili kart ve seyahat etmek için gerekli belgeleri taşımalıdır. Her varış noktasında kartın alıcısına teslimi yapılır.  

En önemli şey, evcil hayvanınızın olması gerekenden daha fazla stres olmaması ve daha uzun süre kilitli kalmaması için güvenli ve hızlı bir kapıdan kapıya taşımanın seçilmesidir.

Ekstra olarak evcil hayvanınızın ağırlığını ödemek zorunda kalabilirsiniz. Her şirketin hayvan taşıma koşulları, gereksinimleri ve maliyetleri ile ilgili kendi düzenlemeleri olabilir. Hayvanınızı rahat ettirmek için Pet Taksi SULTANGAZİ şirketi çalışanları ellerinden gelenin fazlasını gösterecektir. Bundan emin olabilirsiniz. Her durumda bir telefon uzağınızdayız ve dilediğiniz zaman firmamıza ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.