Pet Taksi Küçükçekmece Vip Şubesi

Pettaxi Küçükçekmece son yıllarda giderek artan taleplerle birlikte daha pet taksi hizmetine çok daha fazla önem veriyor. Evcil hayvanlarınızın otobüslerde ve taksilerde kucakta ya da bagajda gitmelerine müsaade etmeyen ve bu bağlamda hizmet sunan pet taksi çok önemli bir taşıma sistemidir. Taşıma ve nakil işlemleri gerçekleştirilirken hayvanlarınıza son derece kibar ve nazik davranmaya çalışırlar. Aracın temizliği konusunda hiç bir sıkıntı yoktur. Son derece temiz olan ve hijyenik olması açısından özel spreyler ile temizlenirler. Ayrıca bakteri ya da mantar bulaşmaması için önlemler alınır. Araçta her taşıma işleminden sonra koltuk kılıfları ve hayvan yatakları değiştirilir. Her yeri dip köşe temizlenir. Bunun yanı sıra uygun fiyatları olan pet taksiler şehir içi ve şehirlerarası nakil işlemleri yapılıyor. Bu nakil sırasında uygulanan fiyatlar yolun uzunluğuna bağlı olarak ayarlanır. 

Pet Taksi Nedir?

PettaxiKüçükçekmece evcil hayvanlarınızı bir konumdan başka bir konuma nakil etmesi durumudur. Ülkemizde ve Dünya çapında evcil hayvanların seyahatleri bir yerden başka bir yere olan nakilleri oldukça zorlaşmış ve sıkıntılı bir durum haline gelmişti. Ancak pet taksi ile bu ihtiyaca karşılık olarak konforlu güvenli ve hijyenik olarak yapılan taşıma hizmetlerine pet taksi hizmeti denilir. Şehir içi ve şehir dışı kargo hizmetinde gerekli evraklar vardır. Yurt dışında kargo işlemlerinde gerekli evraklar bulundurmanız gerekir. 

Pet Taksi Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Pettaxi Küçükçekmece evcil hayvanları taşıma işlemidir. Pet taksi hayvanlarınız için güvenli ve huzurlu bir ortam sunar. Evcil hayvanlarınıza yolculuktan önce en az 3 saat önce besin vermeyi bırakmalısınız. Bu evcil hayvanınızın mide sorunu yaşamaması ve kusmaması için uygulanması gereken önemli bir husustur. Dilediğiniz kadar su verebilir, açık hava da yürüyüş yaptırabilirsiniz. Evcil hayvanınızı kafeste yolculuk yapmaları sağlanmalıdır. Aksi takdirde evcil hayvanınız stres olup ya da yolda görebileceği bir şey ile kendini yola atmaya çalışır. Ve sizin koordinasyonunuzu, konsantrasyonunuzu bozabilir. Daha önce hiç araç ile yolculuk yapmamış ise onu arabaya alıştırmanız gerekir. Onları bir kaç kez arabaya bindirip indirerek ya da biraz gezdirerek alıştırma yapabilirsiniz. Evcil hayvanlar için yanlarına bir hasta bezi almaları gerekiyor. Tuvalet ihtiyaçlarını gidermelerine karşın kafesin altına koyarak hayvanın dışkısının dağılmasını engelleyebilirsiniz. 

Pet Nakil Nasıl Çalışır?

PettaxiKüçükçekmece yanınızdan ayırmadığınız hayvanlarınızın transferi için güvenilir ve konforlu nakil işlemi yapar. Bu uygulama da görev alan ekibin hayvan sevgisine sahip olması, soğukkanlı olması, hayvansever olması gerekir. Tecrübeli bir ekip gereklidir. Evcilleştirilmiş hayvanlar, yolculuk yaptığı süre boyunca da alırmış olduğu konforu ve rahatlığı arar. Taşıma işlemi yapılırken hayvanların alışkın olduğu konfor ön planda tutulmalıdır. Her zaman hayvan sahiplerinin güvenini kazanmak ve onların memnuniyetini sağlamak gerekir. 

Pet Taksilerde Nelere Dikkat Edilir? 

PettaxiKüçükçekmece hayvanlarınızın konforunu ve onların sağlığını ön planda tutar. Nakil işlemlerinde önemli olan sağlıklı ve hijyenik olmasıdır. Bazı hayvanların bünyesi çok hassastır. Eğer dikkat edilmezse bu hayvanlarda taşıma sonrası büyük ölçüde sağlık sorunları yaşanabilir. Bu işi yapan firmaların kesinlikle tecrübe ve güven kazanmış olması gerekir. Evcil hayvanların alışkın olduğu konfora en yakın şekilde hizmet vermeye çalışılır. Hayvanların ihtiyaçlarını gidermek amacı ile yeme içme konusunda dikkat edilmesi gerekir. Hayvanın ne yiyip ne yemediği gibi konuların önem arz ettiği bilinir. Bu yüzden bu gibi konuların bilgilerinin kaydı alınmalıdır. Bu hususlar çok önemlidir. Güvenilir bir pet naklinin olabilmesi için evcil hayvan sahiplerinin de buna dikkat etmesi gerekir. 

Uluslar Arası Evcil Hayvan Taşıma

PettaxiKüçükçekmece şehirlerarası taşımanın yanı sıra uluslararası taşımacılık da mevcuttur. Uluslararası evcil hayvan taşımacılık kurallarını benimsemek, çok daha dikkat ve ince ayrıntılar gerektir. Uluslararası taşımacılık yapacak insanların pet taksileri tercih etmesi biraz hayvanı yorsa da çok daha güvenilirdir. Uluslararası taşımacılıkta belgeler gerekir. Yurt dışına çıkabilmeniz için bazı belgelere ihtiyacınız var. Sizler de pet taksi firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız pet taksi evcil hayvanlarınız için taşıma hizmeti verir. Güvenle tercih edebilirsiniz. Bizleri istediğiniz konuda arayabilir gerekli bilgileri hiç çekinmeden sorabilirsiniz.