Pet Taksi İstanbuldan Başlar Kars’da Biter…

Pet taksi İstanbul, herhangi bir imkanı olmayan herkesin köpeğini gideceği yere kadar getirebileceği basit ve konforlu bir hizmettir. Örneğin veterinere, kuaföre veya gitmek istediğiniz herhangi bir yere pet taksi hizmeti ile her şey daha kolay.

Pet Taksiden Beklenilenler

Pet taksi İstanbul sadece bir telefon ile size özel  taksi hizmeti verir. Evcil hayvan ve sahibini gideceği yere götürmek için arama yapmanız yeterlidir. Taksinin içinde ayrı kutularda aynı anda iki evcil hayvan da getirebilirsiniz. Pet taksilerin en büyük avantajı da budur. Birden fazla hayvanla taksiye binme imkanınız vardır.  Taksiler, evcil hayvan ve sahibinin maksimum hijyen sağlamak için düzenli olarak dezenfekte edilen bir taban ile donatılmış olması gerekir.

Evcil Hayvan Taksi Nasıl Çalışır?

Pet taksi İstanbul hizmetleri, yolculuk sırasında evcil hayvanların maksimum konforunu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Öncelikle, evcil hayvan doğrudan alınır. Daha sonra maksimum güvenlikte seyahat etmesini sağlayacak şekilde araca oturtulur. Pet taksi, hayvanları yolculuk sırasında koruma altına alır. Aynı zamanda hayvanın herhangi ihtiyacını karşılamak için gerekli tüm konfora ile taksilerini donatılmış olması gerekir. 

Pet Taksi Hizmeti İle Neler Yapılır?

Pet taksi İstanbul, kendi aracınız olmadığı zamanlar da tercih edilir. Bazı kişiler trafik yoğun olduğu zamanlarda kendi araçlarını da kullanmak istemezler. Pet taksi İstanbul da daha aktif çalışır. Trafiği yoğun olan şehirlerin başında gelir İstanbul. Hem yola konsantre olup hemde evcil hayvanla uğraşmak istemezler. Pet taksi İstanbul çağırarak aşağıdaki maddeler yapılabilir:

  • Evcil hayvanınızı veterinere götürebilirsiniz.
  • Evcil hayvanınızı şehirlerarası yolculuk yaptırabilirsiniz. ( Uçak, otobüs, tren ve benzeri toplu taşıma araçlarında evcil hayvan ile yolculuk etmek yasak olduğu için )

Pet Taksilerin Avantajları

Pet taksi İstanbul hizmeti kullanmanın avantajları çoktur. Her şeyden önce büyük bir şehirde park sorunu yaşamadan dolaşabilme imkanı sunar. İstanbul gibi yoğun nüfuslu şehirlerde yaşayanlar için, özellikle evcil hayvanınızla ulaşacağınız yer merkezdeyse, park etmek o kadar kolay değildir. Bu nedenle bu hizmet çok avantajlıdır. Gideceğiniz yere mutlak bir huzur içinde seyahat etme imkanı sunar. Evcil hayvan ile araba taşınmasına ilişkin yönetmeliklere uyarak, hayvan için tüm konforlara sahip, konforlu ve iyi donanımlı bir araç sağlar. Profesyonel pet taksiler evcil hayvanı taşırken, onun sağlığını tehlikeye atacak her hangi bir durum ortaya bırakmaz.

Pet taksinin bir diğer avantajı ise evcil hayvanınızın boyutuna uygun taşıyıcıya yerleştirildiğinden emin olmanızdır. Aslında, hizmet için kullanılan arabalar büyük evcil hayvanları da içerebilir. Bu yüzden onları barındıracak kadar büyük bir arabası olmayanlar için gerçekten faydalıdır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise hayvan taşımaya yönelik bu araçların klima ile donatılmış olması ve istek üzerine yemek, su ve hatta oyuncak verilmesidir. Bu nedenle pet taksileri, büyük avantajlar sağlar. Sahibini herhangi bir endişeden muaf tutarak mutlak güvenlik içinde taşımayı garanti eder.

Alooo!  Taksi Evcil Hayvanı Mı Alabilir Misin?

Pet taksi İstanbul hizmetinin yararları arasında diğer taksi türüne bu soruyu sormamaktır. Bu sorunun cevabı şudur: keyfine bağlıdır. Evcil hayvanlarımızı bazen taksiye bindirebiliyor, bazen bindiremiyoruz. Genellikle sürücünün samimiyetine bağlıdır. Öncelikle şunu bilmeliyiz ki evcil hayvanımız taşıyıcısında düzgün duruyorsa hiçbir taksi şoförü evcil hayvanlarımızı taksiye bindirmek için herhangi bir engel koymamalıdır. Evcil hayvan taşıyıcıları, hayvanın güvende olması, gergin olmaması için ideal bir yoldur. Onu bir yerden diğerine en geleneksel şekilde taşıyabiliriz. Tabii ki, taşıyıcıya binmek için pekiyi gitmeyen bazı evcil hayvanlar da vardır. Bu yüzden birçok taksi şoförü alternatif bir yöntem seçmeye başladı. Evcil hayvanların koşumlu olarak taksiye getirilmesi bazı taksilerde sunulan imkanlardan biri haline geldi. Bu, söz konusu taksi şoförüne bağlıdır, çünkü taksiye hazır değilseniz binemezsiniz. Böyle zamanlar da ise pet taksi sizin yardımınıza koşar. Pet taksi sürücüleri genellikle hayvan sever olduğu için hayvanlarınızı gözü kapalı teslim etme şansı yakalarsınız. Pet taksilerde aynı zamanda hayvanlarınızın konforunu ve huzurunu artırıcı birden fazla materyaller bulundurabilir. Pet taksiler gün içerisinde sürekli dezenfekte edilmesi gereken araç türlerindendir. Pet taksi sahiplerinin bu konu da dikkatli davranması gerekir