Pet Taksi Fiyatları ve Hizmetleri

Home / Pet Taksi / Pet Taksi Fiyatları ve Hizmetleri

Pet taksi fiyatlarına ekşi den ulaşmak çok da mümkün bir durum değildir. Pet taksi hizmeti evcil hayvanınız ile kendine has olacak bir hizmet şekliyle rahat içinde Seyahat etmesini sağlar. İster şehir içi ister şehir dışı hiç fark etmeksizin seyahat hizmeti verilmektedir. Bizde kuruluş amacımız doğrultusunda size ve evcil hayvanınıza bu hizmeti vermekteyiz.

Pet taksi fiyatları ekşi sözlüklerde geçerken şu biliniyor ki bu fiyatlama sistemi de normal taksi fiyatlama sistemi gibi işlemekte ve gidilen km üzerinden fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Fiyat uygulaması hakkında bilgiyi kurumumuzdan öğrenebilirsiniz. Pet taksi hizmeti aldığınızda memnun kalmanız en iyi performans karşılığında olacağı için biz bu yönde en üstün performansı sergileyerek siz değerli müşterilerimizi ve evcil hayvanınızı rahat bir yolculukla buluşturuyoruz. 

Pet Taksi Hizmetleri Nelerdir?

Pet Taksi Fiyatları Ekşi sitelerde şu şekilde geçmektedir. Normal taksi fiyat belirlemesi nasıl gerçekleşiyor ise pet taksi fiyat belirlemede aynı işleyiş üzerinden yapılmaktadır. Pet taksiler evcil hayvanınız ile normal araçlarla ya da toplu taşıma araçları ile yapamadığınız seyahatinizi size özel hizmetle sunan bir hizmettir. Örneğin evcil hayvaniniz ile zorunlu olarak bir seyahat yapmanız gerekti ya da veterinere görümeniz gerekti sizi toplu taşımalar almıyor özel araçla da bu işlemi yapmakta zorlanıyorsunuz tam burada devreye giren hizmet Pet taksi hizmetidir.

Pet taksi sizi ve evcil hayvaninizi alır. Gideceği yere kadar götürür hatta talepte bulunur iseniz tekrar geri aldığı yere de götürür. Hatta bazı sahiplendirme durumlarında şehirlerarası evcil hayvan taşımacılığı da yapılacağı için siz olmadan da bu sahiplendirilmek istenilen hayvaniniz alınır ve Gideceği yere kadar götürülerek yeni sahiplerine teslim edilir. Çok farklı şekillerde Pet taksi Hizmetlerinden faydalanan hayvan severler bu yeni sektöre oldukça fazla ilgi göstermekte ve bu hizmetten oldukça memnun kalmaktadır. 

Tabi ki canlı olan bir hayvanını kargoya veremezsiniz ya da bir toplu taşıma aracına bindiremezsiniz işte tam bu nokta da Pet taksi hizmeti sunan araçları bulunan kurumlar ile iletişime geçersiniz. Çünkü bazı yaşam şartlarından iş ve çalışma durumlarından Bile kaynaklansa da  bir şehirden başka bir şehire Hatta bir semtten başka bir semte gidip getirme işlemi Bile sizi çok zorlayacak olduğundan bu hizmetten faydalanmak hem sizi hem evcil hayvaninizi rahat ettirecektir. 

Pet Taksi Fiyatları 

Pet taksi fiyat belirlemede etkili olan tercihler

  • Kafes kullanımı
  • Gidilecek mesafe
  • Gidiş tek yönlü mü yoksa aksi bir durum olarak gidiş dönüş mü?
  • Evcil hayvanınıza eşlik edecek misiniz etmeyecek misiniz?

Tüm bu kriterleri pet taksi fiyatları ekşi den tespit etmek zordur.  Kurumuz ile iletişime geçip taleplerinizi belirtin ona göre tahmini bir fiyat belirlemesi yapılarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunalım.

Pet Taksilerde Olması Gereken Özellikler Nelerdir? 

Kesinlikle bir pet taksi de olması gereken ilk özellik aracın bu hizmete yönelik bir araç olarak düzenlenmesi ve çalışanın da bu hizmete gönülden bağlı olması gerekmektedir.  Aksi takdirde asla rahat olmayacaktır evcil hayvaniniz ya da sahiplenmek istediğiniz can dostunuz.

Araçların dizaynı döşemeleri bu hizmete yönelik olmalı derken tüm kullanılacak malzemelerin hayvan taşımaya müsait şekilde olması gerekir. Örneğin kafesler var ise kesinlikle boyları ve ebatları dikkate alınmalıdır hayvan içinde rahat etmelidir. Kullanılan kaplama halılar yumuşak olmalı dokusu rahatsız edici olmamalıdır. Çalışan kişi hayvanları gönülden sevmeli onlara karşı kibar ve anlayışlı yaklaşmalıdır. Bir can taşıdığının sorumluluğunda olmalı ve sorumluluk bilinci kazanmış olmalıdır.

Gerekli durumlarda araçtan indirilip bildirilmesine yardımcı olmalıdır. Pet taksiler normal taksilerden kat be kat daha temiz olmalı daha fazla bakım yapılmalıdır. Temizlik için belli periyotlar olmalı ancak bu periyotlar dışında da belli uygulamalar yapılmalıdır. Dezenfekte işlemi, koku giderici sprey kullanımları gibi uygulamalar yapılmalı ki araçta mantar, bakteri gibi oluşumların önüne geçilsin. 

Yani pet taksi hizmeti gönül bağı kurularak yapılacak bir hizmet olduğu için bu hizmet bu işi severek yapan kurumlardan alınmalıdır. Pet taksi fiyatları ekşi sözlüklerden geçerken net bir fiyat bulamazsınız burada bilinmesi gereken talepler gerekli ve gidilecek yer mesafe bilinmelidir. Aksi takdirde tahmin edilen fiyat ile gerçek fiyat farklılık gösterebilir.