Pet Taksi Evcil Hayvanın İhtiyacını ne derece karşılıyor? 

Pet taxi Ataşehir yalnızca hayvanlara taşıma hizmeti sunan, temiz, hijyenik güvenilir bir taşıma, nakil işlemidir. Ülkemizde son zamanlarda giderek artıyor. Bu artışı da müşteri memnuniyetine sebebiyet verir. Pet taksiler sizlere kolaylık ve güven sağlar. Evcil hayvanlarınızın güvenliği için araçta seyahat ederken pet taksi şoförleri tarafından sık sık kontrol edilirler. 7/24 hizmet veren verdikleri hizmette son derece başarılı olan bir nakil taşıma hizmetidir. Güler yüzlü ve ahlaklı taksi şoförleri tarafından araç kullanılır. Aracın arka tarafında bagaj kısmında bulunan yastık, yumuşak yatak ve parmaklıklar bulunur. Hayvanınızın güvenli, sağlıklı, konforlu bir şekilde seyahat edebilmeleri için önemle hizmet verirler. Sürekli olarak arayabileceğiniz aradığınız zaman verdiğiniz adrese hemen gelebilen geliştirilmiş bir sistemdir. 

Pet Taksi Ne Kadar Temiz? Hijyenikler Mi?

Pet taxiAtaşehir minik dostlarınıza yardım eden sizlerin omuzundaki yükü almaya çalışan hem hayvan dostu hem de doğa dostu olan bir sistemdir. İçerisi oldukça hijyenik ve temizdir. Her hayvan taşımasından sonra araba full yıkanır ve dezenfekte edilir. Aracın temizlenmesi için özel spreyler kullanılır. Bu spreylerin kullanılma amaçları bakteri ve mikrop oluşumunu engellemek içindir. Arabanın kılıfları da her taşıma sonrası temizlenir. Çıkarılır yerine yenileri takılır. Aynı zamanda evcil hayvanınız için özel olarak tasarlanan ve özel bir yer haline gelen bagaj kısmı dip köşe temizlenir. Hayvanların altına hasta bezleri konur hayvan tuvalet ihtiyacını karşıladığı zaman bu bezi alıp atabilirler. Arabaların özel spreyler ile temizlenmesinin bir diğer amacı da mantar oluşumunu engellemektir. 

Pet Taksiler Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyor Mu?

Pet taxiAtaşehir evcil hayvanlar için üretime geçmiş oldukça sağlıklı ve güvenilir bir araçtır.  Müşterilerin ihtiyacını fazlaca karşılar. Hayvanınızı bir yere götürmek istediğinizde ya da yalnız seyahat etmesi gerektiğinde pet taxileri kullanan kullanıcılar dikkatli bir şekilde aracı kullanırlar. Profesyonel olarak eğitim alan şoförler evcil hayvanınızı yolculuk esnasında sık sık kontrol etmektedirler. Son derece temiz ve güvenilirdir. 

Hayvan Taşımacılığı İçin Gerekli Olan Bilgiler ve Belgeler

Pet taxiAtaşehir minik dostlarınız için hizmet veren ve hem sizin hem de evcil hayvanınızın konforunu düşünen bir sistemdir. Sağlık açısından son derece güvenilirdir. Hayvanlarınıza bakıma ve mesuliyet alma konusunda hassas olan firma evcil hayvan taşımacılık hizmeti verirken bazı belgeler isteniyor. Bunlar; aşı karnesi, kimlik bilgileri, veterinere ait bilgiler. Herhangi bir sorun olursa hayvan huysuzlanır ya da mide bulantısı kusma gibi durumlar gerçekleşirse veteriner hekime hemen ulaşabilsin diye bunun mutlaka olması gerekir. Varsa hayvanınızın sağlık sorunları ya da psikolojik sorunları olan hayvanların bu problemlerini bildirmek için bu belge gereklidir. Mama ve kullanım bilgisi hakkında da bilgi verilmelidir. Bu belgeler olduğunda seyahat daha kolay geçer. 

Pet taxiAtaşehir evcil hayvanlar için yoğun olarak hizmet vermekteler. Pet taksiler minik dostlarınıza gerekli ilgiyi gösterirler. Evcil hayvanların yolculuk esnasında gereken bakımları yapılır. Yolda acıkan hayvanlarınızın ihtiyaçları, su içmeleri için yardım edilir. Aynı zamanda tuvalet ihtiyaçlarının karşılanması için yardımcı oluyorlar. Onları yol arkadaşları olarak görüyor ve öyle benimsiyorlar. Ailenizin bir üyesi haline gelen minik dostlarınıza pet taksi personelleri çok iyi bakıyor. Pet taksi personelleri son derece hayvansever, pratik, soğukkanlı insanlardır. Sizin için değerli olan hayvanlarınıza çok iyi bakıyorlar. Çok değerli ve hassas olan hayvanlarınızın sağlığı ve bakımı için son derece dikkat ediyorlar. 

Pet Taşıma Nedir? Nasıl Kullanılır? 

Pet taxiAtaşehir evcil hayvanlarınız için üretime geçmiş ve yalnızca onlar için çalışan bir hizmet sektörüdür. Pet taksiler evcil hayvanlarınızı bir konumdan başka bir konuma taşımak için uyarlanmış bir taşıma hizmetidir. Bu taşıma hizmetini verirken hayvanlarınızın can güvenliğine çok önem veriyorlar. Evcil hayvanların taşınma durumu genellikle sıkıntılı olur bunun sebebi ise toplu taşıma araçlarının ve taksilerin evcil hayvanları kabul etmemeleridir. Giderek artan pet taksiler sorun kalmaması için özen gösteriyorlar. Sizler de firmamızdan pet taksi hizmeti alabilirsiniz. Firma pet taksi hizmeti veriyor. Evcil hayvanlarınız için taşıma hizmeti veriyor.