Pet Taksi Bayrampaşa Bölgesinde Hizmet

Home / Pet Taksi / Pet Taksi Bayrampaşa Bölgesinde Hizmet

Pet taksi Bayrampaşa uzman ekipler tarafından hayvan dostlarımızın ulaşımlarını sağlayan araçlardır. Evcil hayvan dostlarımızdan bazı durumlardan dolayı ayrılmak zorunda kalınabilir. İş  yoğunluğu, sık sık yapılan iş seyahatleri, sık yapılan yurt dışı seyahatleri nedeniyle sahiplenilen hayvan dostlarımızdan kısa veya uzun süreli ayrılıklar söz konusu olabilir. Uzun süreli veya kısa süreli ayrılıklarda evcil dostlarımızı yakın akrabalara veya pet otellerde bırakmak durumunda kalınabilir. Günümüzde pet otellerin yaygınlaşmasıyla, bu konuda profesyonel barınakların tercih edilir. Pet otellerde bulunan veteriner, sağlıklı barınaklar ve diğer hayvanlarla olmaları onların sosyalleşmeleri adına büyük önem arz eder. Evcil hayvanların yakın akrabalara ulaşımı için veya pet otellere ulaşımı için pet taksilere oldukça fazla ihtiyaç duyulur.

Pet Taksi Bayrampaşa’nın Sunduğu Hizmetler

bayrampaşa pet taksi kurumsal bir hizmet sunar. Her cins evcil hayvanın veya hayvanların ulaşımı için profesyonel hizmet sunar. Evcil hayvanları bir şehirden başka şehre  nakledilmesi sürecinde toplu taşıma araçlarında bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. Kalabalık ve oldukça dar alanda ulaşımlarını sağlamak hayvanların rahatsız olmasına yol açar. Bu gibi durumlarda hayvanlar rahatsızlıkların yüksek ses çıkararak belli ederler.  Bu yüzden diğer yolcular da rahatsızlık duyabilirler. Son zamanlarda hayvan haklarına önem ne kadar artmış olsa da yolculuk sırasında onları rahat ettirecek koşullar yok denecek kadar azdır. Ne yazık ki evcil hayvan sahipleri özel araç bulmaları pek mümkün olmuyor. Pet taksi hizmeti tüm evcil hayvanları evinden, yuvasından alıp gideceği yere kadar güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlar.

Pet Taksi Bayrampaşa’nın Tercih Edilme Nedenleri

Pet taksi Bayrampaşa, evcil hayvan sahipleri tarafından pek çok sebepten dolayı tercih ederler. Uzak veya yurt  dışına gidecek olanların ilk tercihleri hava yoludur. Hava yoluyla seyahat etmek isteyen kişiler yanlarında evcil hayvanlarını götürmek istedikleri zaman havayolu şirketleri bazı olanaklar sunar. Burada akla takılan konu, evcil hayvanların kilolarına göre  seyahat etme durumlarıdır. Evcil hayvanlar belirli bir kilonun üzerinde ise ayrı bir bölümde seyahat etmek zorundadırlar. Diğer hayvanlardan ayrı bir yerde seyahat etmeleri, onları bunalıma sokacaktır ve oldukça sıkılacaklardır.  Hasta olan evcil hayvanlar, seyahat sonrası hem fiziksel hem de ruhsal olarak  bunalıma girebilirler. Kara yolculuklarında uzun yolculuklarda evcil hayvan kabul edilmemekte, deniz ve demir yolu yolculuklarda da bazı denetimlere ve kısıtlamalara tabii tutulur. Tüm bu olumsuz koşullar pet taksi kullanımını gerekli kılar. Pet taksi hayvanlar için hem daha güvenilir, hem daha konforlu bir seyahat olacaktır.

Bayrampaşa Pet Taksi Temizliği

Pet taksi Bayrampaşa  tüm havanların hijyenik koşullarda yolculuk etmesini sağlar. Evcil hayvanların seyahat öncesinde temiz koşullarda hijyenik ve temiz koşullarda seyahat etmesi için firmamız her türlü temizlik önlemini alır ve uygular. Aynı şekilde evcil hayvanlar teslim edilmesi gereken yere teslim edildikten sonra da pet taksiler içleri aynı titizlikle temizlenir. Hijyen koşullarına uygun bir şekilde temizlikler uygulanır. Firmamız uyulması gereken tüm temizlik, hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet verir. Pet taksi hizmeti  profesyonel anlamda nasıl yapılması gerekiyorsa bizler de o şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

Salgın hastalığı döneminde, insandan hayvana, hayvandan onsana geçebilecek hastalıklar konusunda da bilinçlidir. Bu yüzden pet taksi hijyen ve temizlik uygulamaları oldukça önemlidir.  Pet taksi temizliğinde hayvanlara ve insanlara zarar vermeyecek ve yan etkisi olmayan temizlik malzemeleri kullanılır. Pet taksilerin içi buharlı sistemle temizlenirken, sıcak su ve kimyasal madde içermeyen temizlik ürünleri kullanılır. Bu tür yaklaşımlarımız tercih edilme nedenlerimizin başında gelir.

Bayrampaşa Pet Taksi  Hayvanların Rahatı ve Konforu İçin Uğraşır

Pet taksi Bayrampaşa evcil hayvanların huzurlu, güvenli, hijyenik ortamda ve mutlu olacakları ortamlar sunar. Hayvanlar bu ortamlarda hem daha mutlu olurlar hem de sıkılmadan seyahat ederler. Hayvanları seyahat boyunca oyalayacak oyuncaklarla da mutlu ederek seyahat etmeleri mümkün  olabilir. Hayvanlar daha rahat ve daha temiz ortamlarda seyahat etmeleri için pet taksi tercih edilir. Sıkılmadan, hem fiziksel hem de ruhsal bozulmalar yaşamamaları için ferah ortamlar olması gerekir. Pet taksi firması olarak geniş kapasiteli araçlar ile evcil hayvanların rahat bir şekilde yolculuk etmelerini sağlarız. Araçlarımızın içerisindeki kafeslerimiz oldukça geniş ve temizdirler.

Bayrampaşa Pet Taksi Fiyat

Pet taksi Bayrampaşa hayvanların mutluluğu kadar hayvan sahiplerinin de memnuniyetini hedefler. Pet taksi fiyatı hakkında net bir fiyat vermek mümkün  değildir.  Şehirden şehire km ye göre farklılık gösterebilir.