Pet Taksi Bahçelievler’in Sunduğu Hizmetler

Home / Pet Taksi / Pet Taksi Bahçelievler’in Sunduğu Hizmetler

Pet Taksi Bahçelievler

Pet taksi Bahçelievler hizmeti, sevimli dostlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir hizmettir. Kimi zaman bu sevimli dostlarınızla aranıza mesafeler girebilir. İş seyahati, tatil veya acil işiniz çıktığında sevimli dostunuzu güvenli kimselere emanet etmek istersiniz. Pet taksi Bahçelievler hizmeti, sevimli dostunuzun uygun gördüğünüz kişi veya kurumlara ulaşmasını sağlar. Böylece içiniz rahat bir şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirebilir, işlerinizi halledebilirsiniz.  Pet taksi donanımlı kadrosu ile üst düzey hizmet vererek can dostunuzun sağ salim gideceği yere ulaşmasına yardımcı olur. Bu hizmeti verebilmek adına belirli eğitimlerden geçerek sertifika alan yetkililer, dostunuzun yol boyunca can yoldaşı olur. Böylece sevimli dostunuz seyahat ederken içiniz rahat olur.

Pet Taksi Bahçelievler’in Sunduğu Hizmetler

Pet taksi Bahçelievler hizmeti kurumsal kimliği ile her daim minik dostunuzun yanındadır. Profesyonel ekip ve alanında uzman kadro ile hayvanınızın güven içinde seyahat etmesini sağlar. Hayvanınız otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarında seyahat ederken bazı sorunlarla karşılaşabilir. Kimi zaman bu tarz kalabalık ve dar alanlarda hayvanınız rahat etmez ve tepkisini ses çıkararak ifade eder. Bu da çevrede bulunan insanları rahatsız edebilir. Ayrıca bu tarz durumlar hayvanınızın psikolojik durumunu da olumsuz etkileyebilir. Bu ve benzeri olumsuz durumların yaşanmaması için pet taksi hizmeti en iyi seçenektir. Pet taksi ile hayvanınız güvenli ve konforlu  seyahatin tadını çıkarır.

Pet Taksi Bahçelievler Firmasının Temizliği

Pet taksi Bahçelievler hizmeti, hayvanınızın bir yerden başka bir yere ulaştırmaya çalışırken sağlığını korumaya yardımcı olur. Hayvanın seyahat öncesinde bakteriyel ve parazitler enfeksiyonlara yakalanmaması için araç içerisinde temizlik yapılır. Deneyimli ve uzman ekip tarafından gerçekleştirilen bu temizlikler sonucu araç içerisinde yeterli hijyen koşulları sağlanır. Böylece sevimli dostunuzun güven içinde seyahat edebileceği bir ortam yaratılır. Ayrıca temizlik malzemelerinde kullanılan ürünler hayvanınıza zarar vermeyecek türdendir. Her türlü kimyasaldan arındırılmış bu malzemeler ile dip bucak bir temizlik yapılır. Buna ek olarak araç içerisi buharlı su ile temizlenirken bakteri ve virüslere karşı adeta savaş açılır.

Pet Taksi Bahçelievler’in Tercih Edilme Sebepleri

Pet taksi Bahçelievler evcil hayvanınız için birçok ulaşım aracının sunamadığı hizmeti sunar. Ülke sınırları içinde uçak ile seyahat yapan pet sahipleri yanlarında minik dostlarını da götürmek ister. Fakat birçok havayolu şirketi hayvanların taşınması için kabin ve kargo bölümünü kullanır. Fakat bu tarz alanlarda hayvanınız stres altına girebilir ve psikolojisi alt üst olabilir. Ayrıca uçak içerisinde evcil hayvan taşıması belirli kıstaslara tabiidir. Bu tarz prosedürlerle uğraşmamak adına pet taksiler tercih edilebilir. Uzun yol otobüs yolculuğu yapacaksanız hayvanınız için pet taksi tercih edebilirsiniz. Çünkü uzun yol otobüs seferleri hayvan kabul etmez. Bu tarz durumlarda pet taksi oldukça iyi bir seçenektir.

Pet Taksi Bahçelievler ile Hayvanınız Güvenle Seyahat Eder

Pet taksi Bahçelievler hizmeti hayvanınızın güven içerisinde seyahat etmesini sağlar. Profesyonel ekipler seyahat sırasında minik dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılar. Örneğin; seyahat sırasında susayan evcil hayvanınızın su ihtiyacını karşılayarak onun temel gereksinimlerini giderir. Bununla beraber hayvanınızın seyahat edeceği kafesin oldukça geniş olması sebebiyle minik dostunuz araç içerisinde rahat hareket eder. Böylece pet taksi minik dostunuzun hem fiziksel hem de ruhsal sağlığını korumaya yardımcı olur. Seyahat sırasında telefon uygulaması ile minik dostunuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Böylece hayvanınıza seyahat sırasında eşlik edersiniz. Ayrıca ekipler ile sürekli irtibatta kalarak hayvanınızın seyahati hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Pet Taksi Bahçelievler’in Müşteri Memnuniyetine Verdiği Önem

Pet taksi Bahçelievler, kurulduğu günden bu güne evcil hayvanınızın güven içerisinde seyahat etmesini sağlar. Hayvan ruhundan anlayan profesyonel ekipler seyahat sırasında evcil hayvanınıza tam destek verir. Onun konforlu bir şekilde seyahat etmesi için her türlü önlemi alır. Araç içerisi de tıpkı uzman ekip gibi üst düzey hizmet sunar. Hayvanınızın seyahati sırasında sıkılmaması adına geniş kabinler kullanılır. Ayrıca araç içerisinin temizliği yapılarak tüm hijyen kurallarına riayet edilir. Üstün hizmet sayesinde hayvanınız varacağı noktaya ulaşırken gözünüz arkada kalmaz. Böylece can dostunuz güvenle seyahat ederken siz de onun için endişelenmezsiniz.  Siz de can dostunuz için uygun bir ulaşım aracı arıyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz.