Maltepedeki Pet Taksi Şubelerimiz

Pet taksi Maltepe hayvan sahipleri açısından son derece talep gören evcil hayvan taksilerindendir. Bunun en önemli sebebi, hayvan taşımacılığında sunduğu kurumsal ve hızlı hizmettir. Taşımacılık öncesi ve sonrasında taksilerin temizliği ve bu konuda profesyonel yaklaşımlar söz konusudur. Pet taksi hizmetine kimler ve neden başvurur? Son zamanlarda bu kadar talep görmesinin ardında yatan sebepler nelerdir? Bu konuda akla gelen bazı sorulardan sadece birkaçıdır. Evcil hayvanların günlük yaşamımızın bir parçası haline gelmesi yakın geçmişimize dayanır. Daha önceden evlerde bakımı çok sık görülmezken, artan bilinç ve koruma içgüdüsü evlerde de bakımını arttırmıştır. Bu hayvanların ulaşım imkanlarının toplu taşıma araçları ile çok zor olması, pet taksilere olan talebi de arttırmıştır.

Pet Taksi Maltepe’nin Deneyimi

Pet taksi Maltepe deneyimli pet taksi kuruluşlarındandır. Bu özelliği, hizmet almak isteyenler için önemli bir etkendir. Hayvanların sahiplerinden zorunlu olarak ayrıldığı bazı zaman dilimleri bulunur. Bu zaman dilimleri en çok hayvan sahiplerinin iş seyahatleri, tatiller ya da mecburi olarak şehir dışı seyahatlerinde olacaktır. Böyle zamanlarda sahiplerinden ayrılmak zorunda kalan evcil hayvanların gidecekleri yerde rahat edeceği hayvan dostu mekanlar aranır. Bu yerler içerisinde genellikle ilk başta tercih edilen aile yakınlarıdır. İkinci olarak ta pet konaklama tesisleri olur. Pet konaklama tesislerinin sunduğu pek çok imkan hayvanların güvenle teslim edileceği merkezler konumuna getirmiştir. Bu merkezlerde açık alanda diğer hayvanlarla oynayan evcil hayvanlar, sosyalleşme imkanı bulur. Bu barınaklara hayvanların bırakılması için özel araca ihtiyaç duyulur. Pet taksiler, evcil hayvanların bu merkezlere ulaşımını da sağlar.

Pet Taksi Maltepe’nin Profesyonel Hizmet Anlayışı

Pet taksi Maltepe profesyonel hizmet anlayışına sahip olan işletmelerdendir. Taksi şoförlerimiz hayvan sever kişilerdir. Hayvanların ihtiyaçları doğrultusunda taksi içleri dizayn edilir. Temizliği ve bakımı yapılan araçlarımıza evcil hayvan sahipleri güvenle hayvanlarını teslim ederler. Hayvanların seyahat esnasında en çok rahatsız olacağı konular, araçların hızlı kullanılması, araç içinin dar olmasıdır. Bunalan hayvanlar, evlerinde yapmadıkları hareketleri yapacaklar ve bu sebeple kendileri ile araç içindekileri rahatsız edeceklerdir. Firmamız bu düşünceden hareketle, araç içi bakımlarında süspansiyon bakımlarına oldukça önem verir. Araç içlerimiz periyodik olarak temizlenmekte ve içleri son derece geniş yapıdadır.

Pet Taksi Maltepe’yi Tercih Etmek İsteyenler

Pet taksi Maltepe İstanbul’un en çok tercih edilen pet taksilerdendir. Pet taksi Maltepe sunduğu hizmet kalitesi ile adı sıkça duyulan kuruluşlardandır. Evcil hayvanların bir yerden başka bir yere nakli esnasında toplu taşıma araçlarının kullanımı önerilmez. Bunun pek çok nedeni bulunur. Ne yazık ki toplu taşıma araçları hayvanların rahat şekilde seyahat edeceği taşıtlar değildir. Bu konuda son dönemlerde ilerleme sağlanmış olsa da gelinen nokta istenilen boyutlarda değildir. Fiziki koşulların imkansız olması, hayvanların bu dar alanlarda sıkışmasına ve rahatsız olmasına neden olur. Rahatsız olan hayvanlar da yüksek seslerle etrafı rahatsız ederler. Yolculuk sonrasında pek çoğunun rahatsızlandığı da gözlenir. Havayolu şirketlerinde hayvanlar için şartlar biraz daha iyi olsa da uçaklarda da yetersiz imkanlar söz konusudur. Özellikle, kilolu hayvanların başka bir alanda seyahat etmesi, evcil hayvanlarda travma yaratacak özelliklerdir.

Pet Taksi Maltepe’de Hijyene Verilen Önem

Pet taksi Maltepe hijyene önem veren işletmelerdendir. Araç içleri ve dışı yüksek sıcaklıkta olan sularla yıkanır. Buharlı temizleme yöntemi de son dönemlerde en çok başvurulan temizlik yöntemleri içerisindedir. Hayvanların seyahat edeceği kafeslerin temizlenmesi, araç içlerindeki koltuk, pencere gibi alanların detaylı temizliği söz konusudur. Firmamız araç temizliğinde profesyonel temizlik şirketlerinden destek alır. Temizlikte kullanılan malzemeler, hayvanlara zarar vermeyecek niteliktedir. Araç içinde hayvanların seveceği tarzda oyuncaklar yer alır. Hayvanların rahatsız olduğu durumlarda seyahate mola verilip, onların rahatlaması sağlandıktan sonra devam edilir.

Pet Taksi Maltepe’nin Güvenilirliği

Pet taksi Maltepe tercih nedenlerinden biri de firmanın güvenilirliğidir. Güvenilir hizmet sunan firmamız, hayvan sahiplerinin olmadığı durumlarda varış noktasında bilgilendirme hizmeti sunar. Veteriner kontrolleri için firmamız taksileri güvenle hizmet verecektir. Araç personelimiz hayvanları seven, onlarla yakın ilişkiler kuran yapıda kişilerdir. Zamanlamaya önem veren kurumsal hizmet anlayışımız bulunur. Keyifli bir seyahat için firmamızın hizmetlerinden destek alınması son derece önem taşır.