İstanbul Fatih Pet Taksi Yol Tarifi

Home / Pet Taksi / İstanbul Fatih Pet Taksi Yol Tarifi

Pet taksi Fatih İstanbullun fatih ilçesinde hizmet veren, evcil hayvanlar için sağlıklı, güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilmeleri adına hizmet veren pet taksi hayvanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Aracın arka tarafında bagaj kısmında yer alan evcil hayvanlar için özel olarak tasarlanan bir araçtır. Pet taksi hem şehir içi hem de şehirlerarasında hizmet veriyor.

Hayvanınızı kendinizle şehir dışına çıkarmak artık eskisi kadar zor değil. Ticari taksiler ve toplu taşıma araçlarının evcil hayvanları türlü bahanelerle almaması sebebi ile evcil hayvanlar için pet taksiler hizmet veremeye başlamıştır. Yolculuk sırasında karşılaşılan en sık problemlerden biri de hayvanların alışma sürecidir. 

Pet Taksi Fatih Amacı Nedir?

Pet taksi Fatih hayvanların güvenli bir şekilde seyahat edebilmeleri için taksiye ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı da pet taksi ile karşılamak mümkündür. Fakat burada ufak bir sorun vardır oda minik hayvanların kafes ortamına ve de araçlarda seyahat etmeye alışkın olmamaları. Arabalara alışkın olmadığı için hayvanlar stres altına girer. Buda hayvanların arabaya yerleşmemeleri ve yerleşirken sıkıntı yaratmalarına sebep olur ancak buna da bir çözüm olarak kafesin içerisine hayvanınızın sevdiği oyuncakları içine koyarak onları alıştırma süreci daha kolay olur.

Yolculuk esnasında ve yolculuğun devam ettiği süre zarfında evcil hayvanlarınızı sürekli olarak kontrol altında tutup daha sonra ise sizlere ya da götürülecekleri yerlere teslim edilir. Teslim edilene kadar rutin kontroller devam eder. Olası herhangi olumsuz bir şey olmaması için ortaya çıkması muhtemel olan aksiliklere karşı önlem alınır.

 7/24 arayabilmeniz mümkün olan size sınırsız bir şekilde hizmet sunmaktadır. Evcil hayvanlarınızı bu şekilde güvenli bir şekilde dilediğiniz gibi istediğiniz yere götürebilir. Pet taksilerin içi mutlaka ve daima temiz tutulmalıdır. Pet taksilerin her biri günlük olarak yıkanmaktadır. Mantar ve bakteri oluşumunu engellemek için özel spreyler kullanılmaktadır. Başka hayvanlara mikrop bakteri veya parazitin bulaşmaması için bu spreyler önemlidir. 

Evcil Hayvan Sahipleri için Pet Taksi Fatih Kalitesi!

Pet taksi Fatih minik dostlarınız için gerekli özeni gösteriyor.  Taşınması planlanan evcil hayvanınızın beslenme tarzı ve son 24 saat içerisinde yediği besinlere dikkat etmek gerekir. Son 24 saat içerisinde köpeklere kemik vermenin yanlış olacağını belirtmek gerekir.

Yolculuk yapmadan önce son 8 saatte yoğun bir beslenme programı uygulanmamalı ve son 4 saatte herhangi bir besin verilmemelidir. Bu yeme içme konusunda bu kadar hassas olunmasının sebebi pet taksi esnasında kusma ya da mide bulantısı gibi küçük dostlarınızın rahatsız olmaması için sorunları en alt seviyeye indirmeye çalışır. Pet taksi nakil sahiplendiğiniz minik dostlarınızı güven ve huzur içinde taşımak için sizlere hizmet verir.

Türkiyede Pet Taksi Fatih Kullanımı Nasıl Olur?

Pet taksi Fatih  sizlere hizmet vermek ve evcil hayvanınızın can sağlığını korumak ve sizlere güvenli bir hizmet vermek için 7/24 çalışmaktadır. Türkiye genelinde istediğiniz her yere her nokta için pet nakil hizmetinden yararlanma imkânına sahipsiniz. Hayvan severlerin hayatlarını kolaylaştırmak için çalışan pet taksiler hem güvenilir hem de kaliteli hizmet sunulması için çalışırlar.

Ayrıca pet taksi ile hayvanların konforlu ve aynı zamanda sağlıklı bir şekilde taşınmaları mümkün. Pet taksi ile artık sadece hayvanlarınızın taşıma işlemleri gerçekleşiyor. Pet taksi kullanımında en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de aşırı derece de hijyenik olmasıdır. Araçlar günlük olarak yıkanır ve temizlenir. Hayvanların sağlığı her şeyden önce gelir. 

Pet Taksi Fatih Nedir?

Pet taksi Fatih evcil hayvanlarınızın için oldukça konforlu ve huzurlu bir hizmet veriyor. Yolculuk esnasında pek çok sorun ve sıkıntı ile karşılaşabilmek çok mümkündür ancak bu sorun ve sıkıntıları minimuma indirmek için pet taksiler hizmet veriyor. Evcil hayvanların araca alışkın olmamasından dolayı bir kaç kez araca bindirmek ve hayvanı araca alıştırmak için çaba gösterirler. 

Pet Taksi Fatih Pahalı Bir Hizmet mi?

Pet taksi Fatih oldukça uygun fiyatlara hizmet vermektedir. Belli bir fiyat aralığı söylenmese de fiyatlar her bütçeye uygundur. Sizlerde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firma pet taksi hizmeti veriyor, ayrıca evcil hayvanlarınızı güvenli bir şekilde taşıma hizmeti de veriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.