Hayvan Taşıma Firması

Home / Pet Taksi / Hayvan Taşıma Firması

İnsanların hayvanlar içerisinde en çok tercih ettikleri kediler ve köpeklerdirhayvan taşıma firması hizmetinden yararlanarak bu hayvanlarınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz. Tabi ki farklı hayvanları seven insanlarda vardır.Çocukların anne babalarına ısrarla istedikleri yavru köpekler, kediler onlar için en güzel hediye olmuştur.

Tabi ki büyüklerde bu sevimli hayvanları sahiplenmektedirler.Dost olan, sevimli köpekler ve kediler artık insanların çoğunun evinde aile bireyi olmuşlardır.Bu hayvanlar tabi ki evcilleştirilmiş alınıyor. Evcil hayvan yetiştiren çiftliklerden özellikle başka bölgelerden istek üzerine taşıma firmasıyla yani nakliye olarak gönderiliyorlar. Nakliye denince çoğu insanın aklına sadece ev eşyası gelebilir. Ama farklı şeylerde taşına bilmektedir. Günümüzde artık evcil hayvan hizmeti aktif olarak yapılıyor.

Hayvan Taşıma Firması NasılTaşınır?

Evcil hayvan taşıma firmasıgenellikle başka bölgelere gidileceği zaman devreye giren işletmelerdir.Uçak veya otobüs ile gönderilen minik dostumuzun sıcak ve soğuk havasız bagajlarda eziyet çekerek gidilmesi doğru olmasa da uçakla gönderilmektedir.Evcil hayvanlar kargo sürecinde genellikle havayolu taşımacılığı kullanılıyor. Bu taşımacılığın birkaç tane prosedürü vardır. Bunlar önemlidir ve uyulması gerekir.

Canlı hayvan için en uygun koşullar sağlanarak emniyet ve güvenli bir şekilde havayolu taşımacılığı ilebirlikte varış noktasına ulaşmaktadır.Bu şekilde gönderilen sevimli dostlarımız daha konforlu şekilde ve kısa zamanda yolculukları bitiyor. Evlerinde kendi hayvanları olanlar kendi özel arabaları ile de istedikleri yere götürebilirler. Her mola saatlerinde de ihtiyaçlarını karşılarlar.

Evcil Hayvan Taşıma Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hayvan taşımafirmasıhizmeti diğer evcil hayvan taşıma hizmetlerindenbirazfarklıdır. Öncelikle bir canlı taşındığının bilinmesi gerekmektedir.Onun için bildiğiniz sıradan araçlar ile değil de özellikle hayvan taşınması için üretilen özel araçlarla hizmet veren firmalar tercih edilmelidir.

Hayvan taşıma firması olarak, verilen nakliye araçları normal araçlardan biraz farklıdır. Belirli bir bölüm açık olmak zorundadır. Taşınanhayvanların gideceği yere canlı teslim edilmesi gerekir.Ayrıca hayvan taşıma firması olarak evcil hayvan taşıyabilir iznine sahip olunması gerekmektedir.Hizmet alacağınız firmadan mutlaka bu belgegörmek için istenmelidir. Belgesi olmayan firmalara hayranınızı teslim etmeyiniz.

Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşıma Firması Ne Şekilde Hizmet Verir?

Uçak veya otobüs ile çıkacağınız yolculuklarda minik dostunuzun sıcak veya soğuk, havasız bagajlarda yolculuk yapması oldukça eziyet vericidir.Yapacağınız seyahatte uçakların size sunduğu zorlu prosedürlerden sizi kurtarıyoruz.

Uçaklarda en fazla 8 kiloya kadar evcil hayvanlar sahibi ile seyahat edebiliyorlar.Ama daha büyük evcil hayvanlar kargo kısmında seyahat edebiliyor. Bu kargo bölümü bilinen bavul taşınan bölüm değil, yalnızca evcil hayvanların taşınması için oluşturulan bir bölümdür.

Bu bölümün olmadığı uçaklarda hayvan taşımacılığı yapılmaz.Hayvan taşıma firmasıolarak minik dostumuzun çıkacağı şehirlerarasıseyahatlerinde klimalı araçlarımız ve uzman ekibimiz ile onların hak ettiği şekilde konforlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyoruz.

Profesyonel Evcil Hayvan Taşıma Firması Hizmetleri

Hayvan Taşıma Firması veuzman personeli ile uygun nakliye araçları ile müşterilerine her bölgeye profesyonel evcil hayvan taşıma hizmeti sunuyoruz. Son yıllarda en dikkat gerektiren taşıma hizmetlerinden birisi de evcil hayvan taşınmasıdır. En güvenilir ve kusursuz biçimde hayvan taşımafirması olarak kaliteli hizmet sunuyoruz.

Yolculuk boyunca açlık ve susuzluk çekmemeleri için sahiplerinden bilgi alıp gerektiği zaman besleyerek gideceği yere tamamen güvenilir şekildeulaştırılıyorlar. Sizin de evcil hayranlarınızın taşınması gerekiyorsa hayvan taşıma firması ile iletişimegeçerek pet taksi ile kusursuz taşıma hizmeti alabilirsiniz. İsteğe bağlı minik dostumuzun yanına araçta ki mevcut duruma göre refakatçı da sağlanabilir.

Şehirlerarası Hayvan Taşıma Firması VIP hizmeti

Sevimli ve minik dostlarımızın yol boyunca rahat olması maması içeceği ve tuvaletinin karşılandığı pet taksilerde verilen en konforu hizmettir. Minik dostlarımızın tek başına da rahat yolculuk etmesi için ona özel hizmet verilir.Evcil hayvanınız yolculuklarısırasında pet taksi hizmetlerinden VIP hizmetinden de faydalanabilir. Bunların içinde mamaları, suyu ve tuvaleti ile çeşitli oyuncakları da bulunur.

Dilediğiniz konumdan teslimatı alır ve ulaştırır. Firma olarak bu minik dostlarımıza pet taksi ile en iyi konforlu hizmeti veriyoruz. HayvanTaşıma firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.