Güngören Pet Taksi Yakında Açılıyor

Dünya Hayvan Sağlığı Örgütü’nün yönergelerine dayalı olarak taşımacılık yönetmeliğinde ele alınan bazı konular da şunlardır:

Taşıma yöneticisinin belirlenmesi, gerekli eğitim, seyahati planlamak, acil durum planlarının tanımı, taşımaya uygun kafes seçimi, yeterli tesisler, taşıma (hayvanların hareketi / elektrikli ekipman kullanımı), dinlenme ve yeme- içme saatleri, veteriner bakımı, seyahat koşullarına ilişkin bilgiler. Firmamız tüm bu yeterlilikleri sağlar.

Evcil hayvanınızın seyahat etmesi sitemizde yer alan bilgilerle daha kolay olacaktır. Evcil hayvanlar için özel hizmetler sunan ve size evcil hayvanınızın taşınmasını teklif eden firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından taşıma işleminde tüm cins hayvanlar kabul edilir ve özel ihtiyaçları olan yavrular veya köpekler için ek ücret alınmaz. Fiyatlar, hizmetin mesafesine ve türüne göre değişir.

Tatil seyahatlerinde size eşlik etmesi için evcil hayvanınızı firmamız aracılığı ile taşıyabilirsiniz. Bu hayvanınız için keyifli bir macera olacaktır. Firmamız kabinlerde: 10 kg’ya kadar (su geçirmez, ısırmaya dayanıklı, sızdırmaz, hava geçirgen bir çanta kullanır.)

Evcil hayvanlarınızla seyahat etmek için bir taşıyıcı seçerken, ihtiyacınız olan boyut gereksinimlerinin karşılanması önemlidir, ancak özellikle seyahat ederken sorun yaşamamak için tercih ettiğiniz şirketin sertifikalı olduğundan emin olmalısınız. Evcil hayvan taşımacılığı için sabit bir fiyat yoktur.

Pet Taksi GÜNGÖREN de seyahatin mesafesine, yılın zamanlarına, seyahatin özelliklerine bağlı olarak fiyat değişebilir. Bu nedenle, bu tür bir hizmet için evcil hayvan taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış bir şirket seçilmesi tavsiye edilir. Diğer kullanıcılarla paylaşılan bir hizmeti seçerek maliyetten tasarruf edebiliriz. Bu hizmet, birlikte seyahat eden birkaç evcil hayvandan oluşur, bu nedenle seyahatin toplam maliyeti herkes arasında paylaşılır.

Pet Taksi GÜNGÖREN ile Evcil Hayvanların Taşınması

Tüm evcil hayvanların güvenli seyahat edemeyeceğini ve tüm firmaların aynı kurallara sahip olmadığını lütfen unutmayın. Firmamız önceden düzenleme yapılması koşuluyla yalnızca yetişkin yolcuların evcil hayvan getirmesine izin verir. Kedinizin veya köpeğinizin kabinde taşınmasını kalkıştan en az 24 saat önce %50’ye varan tasarruf indirimleri ile ödeyebilirsiniz. Hizmetlerimizi çevrimiçi form veya İletişim merkezimizi arayarak da talep edebilirsiniz.

Daha özel bir şey istediğimizde veya evcil hayvanınızla seyahat ederken, web sitemizde yer alan şirketimiz tarafından da sunulan premium evcil hayvan taşıma hizmetine başvurabilirsiniz. Pet Taksi GÜNGÖRENaracılığı ile evcil hayvan taşımacılığı fiyatlarını öğrenmek için firmamızla doğrudan iletişime geçebilir veya web sitemizdeki teklif talep formu aracılığıyla yazabilirsiniz. Bu sizin için daha kolay olacaktır. Evcil hayvanların taşınması için fiyat aralıkları belirlenmiştir. Yine de fiyat seyahatin uzunluğundan ve yılın zamanından etkilenecektir.

Pet Taksi GÜNGÖREN ile Seyahat

Hayvanlarını taşıyan yolcular gerekli sağlık ve aşı sertifikaları ile hijyen ve karantina yetkilileri tarafından istenen diğer belgeleri sağlamalıdır. Belirli koşullar ve veteriner gözetimi dışında hayvanların dinlenmesi tavsiye edilmez. Dışarı çıkmadan önce hayvanı karanlık, serin ve sessiz bir yerde görmek çoğu hayvan üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahip olacaktır.

Taşıma işlemi öncesi hayvanlar temiz ve sağlıklı durumda olmalıdır. Su geçirmez ve kokusuz bir taşıma kutusuna evcil hayvanınız yerleştirilir. Taşıma kutularımız, hayvanın ayağa kalkabileceği, dönebileceği ve içinde yatabileceği kadar büyüktür.

Hayvanlar birbirlerine aşina olmaları koşuluyla, taşıma kutusu başına en fazla üç hayvana izin verilir. Aynı taşıma kutusunda bir kedi ve bir köpeğin taşınmasına firmamız tarafından izin verilmez.

Pet Taksi GÜNGÖREN ile evcil hayvanınızın seyahati çok önemlidir, bu nedenle hizmet için kiralayacağınız evcil hayvan taşıyıcı firmamız hakkında bilgi almanızı öneririz. Genel kural olarak sektörde firmamız ciddi ve profesyoneldir.

Kendinizi önceden bilgilendirmeniz ve iyi bir seçim yapmanız önemlidir. Web sitemizde hayvan taşınması ile ilgili tüm bilgileri sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Pet Taksi GÜNGÖREN Taşımacılık İşlemleri

Pet Taksi GÜNGÖREN olarak sektördeki en iyi taşıma şirketlerinden bir tanesiyiz. Web sitemizde evcil hayvan taşımacılığı ile ilgili tüm yasal önlemlere uygun hizmet veren bir firma olduğumuza dair sertifikalar mevcuttur.

Ayrıca sitemizde yer alan formu doldurarak Pet Taksi GÜNGÖREN aracılığı ile evcil hayvanlarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Birkaç seçenek arasından seçim yapabilmenin yanı sıra, evcil hayvanınızın güven içinde seyahat edeceği garantisine de sahip olacaksınız.

Pet Taksi GÜNGÖREN ile herkesin hayvan taşımacılığında ihtiyacı olan hizmeti almasını istiyoruz.