Pet Taxi Fatih İletişim Numarası

Pet taxi Fatih can dostlarınız için seyahat ya da bir yerden bir yere gitme durumunda imdadınıza yetişen bir hizmettir. Taksicilik sektöründe yeni bir hizmet olan pet taxi ile evcil hayvanınız konforlu, rahat ve güvenli bir seyahat alternatifi yaşar. Evcil hayvanınızı veterinere götürmek isteyebilirsiniz veya seyahat öncesi bir yakınınıza bırakmak. Toplu taşımanın veya normal taksilerin içinde kendinizle beraber taşımanız bazen probleme yol açabiliyor.  Pet taxi sayesinde 7/24 evcil hayvanınız için hizmet almanız mümkün.

Neden Pet Taxi Fatih

Pet taxi Fatih araçlarının en önemli özelliği oldukça sağlıklı ve tertemiz olmasıdır. Değerli evcil hayvanlarınız için araçların içinin temizliğinin düzenli olarak yapılmış olması, mantar ve bakteri oluşumlarının önlenmesi için gerekli spreylerin kullanılması ve bu konuda tüm detayların gözden kaçırılmadan düşünülmüş olması büyük bir avantajdır. Araçların bagaj kısımları bile evcil hayvanlar düşünülerek yumuşak bir dokuyla kaplanır ve pet  taxilerin evcil hayvanlara tamamen uyumlu olması sağlanır. Yolculuk boyunca evcil hayvanların rahat ve huzurlu bir şekilde seyahat etmeleri sağlanmış olur.  Evcil hayvan sahiplerinin tek yapması gereken pet taxi Fatihiletişim numaralarından arayıp araç çağırmak ve herhangi bir stres ve zorlanma yaşamadan hayvanını istediği yere götürmek olacaktır.

Pet Taxi Fatih Evcil Hayvan Taşınmasında Hangi Belgeleri İster

Pet taxi Fatih tarafından evcil hayvanınız taşınacaksa bu hizmetten faydalanırken nakil için bazı evrak ve belgelerin tamamlanmış olması ve seyahat boyunca da yanınızda olması gerekir. Bu belgelerden ilki aşı karnesidir. Evcil hayvanınızın olmuş olduğu aşıları gösteren bu belgenin mutlaka yanınızda olması zorunludur. Veterinerine ait bilgilerin yer alması gerekiyor.  Ayrıca evcil hayvanınızın herhangi bir rahatsızlığı ya da sağlık sorunu varsa hatta kullandığı mama ve ilaç bilgilerinin de yer alması gerekir. Böylece evcil hayvanınızı güven içinde ve emin ellerde taşımanız mümkün.

Pet Taxi Fatih Fiyatları

Pet taxi Fatih aracılığı ile evcil hayvanınızı nereye götüreceğinize bağlı olarak km hesabı yapılır ve fiyat buna göre ortaya çıkar. Ayrıca evcil hayvanınız şehir içinde mi yoksa şehirlerarası mı seyahat edecek? Tüm bu kriterler değerlendirilerek fiyat belirlenir. Sevimli dostlarınızın güven içinde taşınmasını sağlamak amacıyla evcil hayvanınızı teslim alıp teslim ederken karşılıklı olarak sözleşmeyi imzalamak da pet taxi hizmetinin bir parçasıdır. Evcil hayvanları taşıyabilmek için sertifika sahibi olunması gerekiyor ve araçların da evcil hayvan taşımacılığına uygun olması zorunludur. 

Pet taxi Fatih olarak rastgele herkesin bu işi yapamıyor olması büyük öneme sahiptir. Pet taxi araçlarının da son model ve sorunsuz araçlar olması da gerekir. Tüm pet taxi araçlarının da özel olarak düzenlenmesi zorunlu olduğundan dolayı evcil hayvanınızın taşınması konusunda içiniz bir hayli rahat olacaktır. Araçların içi özel olarak kafes düzenlemesi yapılmış ve tüm evcil hayvanların rahatlıkla taşınabileceği şekilde düzenlenmiştir. Kafesler araç bagajına göre birebir olarak hesaplanıp tasarlanır.

Pet Taxi Fatih İle Evcil Hayvan Transferinin Önemi

Pet taxi Fatih ile pet transfer minik evlatlarınızın yani evladınız kadar değerli evcil hayvanlarınızın güvenle taşınmasıdır. Evcil hayvanlarınızın güvenle taşınabilmesi için güvenli bir ekip, ulaşım boyunca gereken konfor lazımdır.  Evcil hayvanınızı emanet edeceğiniz bu ekibin hayvanlara karşı duyarlı ve hayvan sevgisini taşıyan bir ekip olması gerektiğini söylemeye gerek yok. Sahipleri yanında yokken onlara şefkatle yaklaşacak ve psikolojik açıdan rahat olmalarını sağlayacak bir ekiple huzur içinde ve korkmadan bir seyahat deneyimi yaşayabilirler. Burada güvenilir ve tecrübeli bir ekibin elinde gönül rahatlığı ile evcil hayvanınızı emanet edebilir ve huzur içinde yerine kavuşturabilirsiniz.

Bir evcil hayvanın bir yerden başka bir yere taşınırken en önemli kriterinin evcil hayvanın evdeki alışmış olduğu konforun dışındaki şartlarda taşınmamasıdır. Alışık olduğu ortamdan çok fazla uzaklaştırmadan evcil hayvanı taşımak gerekiyor. Bu konuda pet taxi hizmetlerinde en önemli unsurlardan hijyen ve konfor konusunda dikkatli olmakta fayda vardır.En önemlisi de evcil hayvanın gereksinimi olan sevginin yeterince sağlanmasıdır. Bu anlamda firmamız evcil hayvanlarınız en güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuk edecek ve emin bir şekilde yeni yerine kavuşacaktır. Firmamızdan hizmet alabilir ve evcil hayvanlarınızı bizlere gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.