Eyüp Sultan Pet Taksi Hizmeti Başlamıştır.

Home / Pet Taksi / Eyüp Sultan Pet Taksi Hizmeti Başlamıştır.

Pet taksilerin kullanım oranı günümüzde oldukça artış gösterdi. Hem pratik hem de hayvan sağlığına önem veren taksi, 7-24 hizmet veriyor. Gittiği mesafe uzun veya kısa olabilir. Pet taksiler özellikle corona döneminde hijyeniktir. Mantar,  sana bağlı enfeksiyonlar bakteriler hayvanların hasta olmasına olabilir pek taksiler bunun önlemini her zaman alıyor.

Taksicilik sektörü içerisinde yeni başlatılan bir uygulamadır. Özellikle evcil hayvan taksisi sayesinde hızlı ulaşım oluşur. Ulaşım esnasında hayvanların hastalanmaması için özel ilaçlar da yer alıyor. Örneğin bazıları yoğun karın ağrısı yazabilirler. Bu durumda yolculuk sırasında zaman zor geçebilir. Bunun yerine, pet taksi yardım takviyesi yaparak kurtarıcı bir nitelik ortaya koyar.

Pet Taksinin Hizmet Standartları

 Pet taksi Eyüp Sultan günün her saatinde koşulsuz hizmet veriyor. Hem müşteri memnuniyeti hem de evcil hayvanların rahatı sağlanıyor. Üstün hizmeti ile her daim gözde oluyor. Evcil hayvanlar insanların hayatında önemli bir yere sahiptir. Adeta yol arkadaşı, can dostu haline geliyor. Evcil hayvanların kolay bir yolculuk yapmaları, sahipleri için de önem arz ediyor.

Evcil hayvanların başına gelebilecek herhangi bir zarar, sahiplerini çok üzecektir. Bu nedenle Pet taksiler mümkün olduğunca tercih edilmelidir. Diğer taksiler, evcil hayvanlara gereken hassasiyeti vermeyebilir. Çünkü evcil hayvanların kendilerine özel yatakları bulunuyor. Yatak yani bagaj kısmı pamuklu ve rahattır. Uyurken veya uyanık giderken rahatsız olmazlar.

Pet Taksilerin Faydaları

Pet taksi Eyüp Sultan İstenilen bütün zaman dilimlerinde bulunması çok önemlidir. Örnegin evcil hayvanın herhangi bir hastalığı varsa hayatı kurtulabilir. Pet taksi evcil hayvanın hayatı fonksiyonlarını koruyarak istenilen yere ulaştırır. Ulaşım konusunda oluşabilecek aksilik yok denecek kadar azdır. Yol çalışması veya trafik kazası ile yol kapanmadığı müddetçe sorun yoktur.

Evcil hayvanların özelliklerine göre en iyi yolculuk standartları oluşturulur. Ekibimiz uzun yıllardır alanlarında tecrübeliler. Tecrübeleri sayesinde birçok evcil hayvanı konforlu bir düzende getirip götürdüler. Bu nedenle istenildiği zaman Pet taksilerimiz tercih edilebilir. Daha önce Pet taksi denetimi olmayan evcil hayvanlarda stres olabiliyor. Bu gayet doğal bir durumdur. Evcil hayvana zaman vererek ortamı tanıması sağlanır.

Evcil Hayvan Psikolojisi

Pet taksi Eyüp Sultan, evcil hayvan bindiği anda rahatsız olabilirler. Önemli olan uzman ekip sayesinde, ortama adapte olmayı sağlamaktır. Yolculuk sırasında konfor sağlanması için stres önemli bir faktördür. Kafes ortamı, evcil hayvanlarda stres hormonlarını tetikleyebilir. Çünkü bu şekilde sahiplerinden koparıldıklarını düşünürler.

Bulundukları güven ortamından çıkmak, evcil hayvanlar için kolay bir durum değildir. Bunun için uzman ekip, evcil hayvanlar ile yolculuk boyunca sohbet ederler. Onlara güvende olduklarına yönelik konuşmalar yaparlar ve severler. Bu şekilde evcil hayvan biraz daha sakinleşmeye başlar. Pet taksilere yeni adapte olan canlıların mutlaka önce kısa bir yolculuk yapması gerekiyor. Bu sayede kendisini daha çok güvende hissedebilir.

Pet Taksilerde Canlıların Beslenmesi 

Pet taksi Eyüp Sultan yolculuğu  sırasında evcil hayvanlar acıkabiliyor. Özellikle yol uzun ise, bu daha zor bir hal alabilir. Fakat uzman ekip, beslenme konusunda tüm ihtiyaçlara destek oluyor. Stresten dolayı  beslenme sonrası mide bulantısı oluşabilir. Pet taksiye binilmeden 8 saat önce evcil hayvanları zorlayacak gıdaların tüketilmemesi gerekiyor.

Bu şekilde mideleri öğütme sırasında zorlamayacaktır. Midesi rahat olan evcil hayvanlar, yolculuk sırasında uyurlar. Hem sahibi hem de uzman ekip daha rahat bir şekilde gidecekleri yere ulaşırlar. Mide bulantısı yaşanma riski, evcil hayvanın midesini yorabilir. Mide bulantısı sonrası uyuması çok doğaldır. Özellikle baraka ve bagaj yeri uykuya dalmalarına destek oluyor.

Pet Taksilerin Ücretlendirmesi 

Pet taksi Eyüpsultan  kısa mesafelerde çok fazla ücret talep etmiyor. Uzun mesafe olduğu zaman ücret şekli artış gösterebilir. Daha önceden herhangi bir şekilde Pet taksi kullanmayan kişi daha makul bit ücret ile yolculuk yapabilir. Uzman kadromuz evcil hayranların alınabilmesi için adeta maddi açıdan destek oluyor. Ulaşım esnasında çok yüklü miktarda ücret alınmıyor.

Bu sayede hem ekonomik hem de sağlık açısından oldukça uygundur. İsteyen herkes hiç düşünmeden Pet taksi hizmetinden yardım alabilir. Pet taksilerin, normal taksiler gibi zor bulunma ihtimali yoktur. Hemen hemen her evcil hayvan için dönüşümlü hizmet veriliyor. Pet taksi hizmetimizden birçok evcil hayvan sahibi memnun kaldilar. Sizlerde evcil hayvanlarınız için destek almak isterseniz Pet taksi Eyüp Sultan iletişime geçebilirsiniz.