Evcil Hayvan Taksi

Home / Pet Taksi / Evcil Hayvan Taksi

Evcil hayvan taksi diğer bir adıyla biliniyor ki pet taksi sizin ve evcil hayvanınızın rahat ve huzur içinde seyahat etmesi için dizayn edilmiş araçlardır. Bu araçlar sayesinde evcil hayvaniniz ile gideceğiniz yere kolaylıkla gider ve kolaylıkla dönersiniz. Pek çok kurum bu hizmeti yeni yeni geliştirmiş olsa da biz kurum olarak kendimizi bu alanda hizmete adamış ve işimizi sevgi ile yapan bir kurum olmaktayız. Kurumumuz misyon ve vizyon olarak ilk önce müşteri memnuniyetini baz almış ve ilkelerini hep bunun üzerine kurmuştur. Pet taksi hizmetinde bir numara olmak bizim emeklerimizin ve bu işe gösterdiğimiz özenin karşılığı olur.

Evcil Hayvan Taksi Kullanımı Hangi Durumlarda Gerekir?

Evcil hayvan taksi kullanımı pek çok şekilde işimize yarayacak olsa da kullanım alanı olarak seyahat diyebiliriz. Evcil hayvanlarımız ile seyahat etmek bir yerden bir yere gitmek oldukça zor ve bir durumdur. Örneğin evcil hayvanınızı veterinere götürmeniz gereklidir ve bu işi toplu taşıma ile yapamayacağınız için oldukça sıkıntılı bir sürecin sizi beklediğini düşünür durursunuz. Tam burada devreye pet taksi girer ve sizi bu sıkıntılı sürecin dışına alarak evcil hayvanınıza özel araçla rahat ve huzur içinde seyahat etmenizi sağlar. Kurumumuz bu konuda kendini oldukça geliştirmiştir ve sizleri memnun etmeye devam ediyor.

Evcil Hayvan Taksi Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Evcil hayvan taksi seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Birkere gerçekten aracın dizayn şekli tamamen evcil hayvanınızın rahatı ve konforu için şekillendirilmiş olmalı ve huzurlu bir yolculuk yapması hedeflenmiş olmalıdır. Kullanılan her malzeme evcil hayvan konforunu uygun seçilmelidir, hayvanımız içerisinde asla rahatsız olmamalıdır. Temizlik çok önemlidir. Sadece hayvan için dizayn edilen kısmına oldukça titiz yaklaşılmalı gerekli temizleme ve ilaçlama sıklıklarına dikkat edilmeli en uygun şekilde yeni yolcuya hazır edilmelidir.  Aksi takdirde bakteri mantar gibi parazitler oluşur ve bu durum sizi ve evcil hayvanınızı oldukça sıkıntıya sokar. Hem kendi sağlığınız hem evcil hayvaninizin sağlığı için bu kritere oldukça fazla dikkat edin. Biz kurum olarak bu konuda çok hassas davranmaktayız.

Evcil Hayvan Taksi Özellikleri Nasıl Olmalı?

evcil hayvan taksi özellikleri oldukça ciddiye alınması gereken bir durumdur.  Bu özellikler sizlere ve evcil hayvanınıza verilen değeri gösterir. Öncelikle araç çok temiz olmalıdır. Her yolcudan sonra büyük bir titizlik ile dezenfekte işlemi yapılmalı güzel kokular sıkılmalı ve bakteri ve mantar oluşumunun önüne geçilmelidir. Temizlik sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus şudur ki pet taksiyi pet taksi yapan dizayn sistemi. Araç evcil hayvanınıza göre mi dizayn edilmiş onun rahat ve konforu mu düşünülmüş yoksa uydurma bir taksi mi? Kesinlikle aracın evcil hayvan için ayrılmış kısmının hali ve kaplamaları yumuşak dokulu olmalı ve hayvanı rahatsız etmemelidir. Bizim kurumumuz pet taksi hizmeti için araçlarını özel halılar ile kaplamış ve döşemeleri yumuşak dokulu kaliteli ürünlerden seçmiştir.

Evcil Hayvan Taksi Çalışanı Nasıl Olmalıdır?

Evcil hayvan taksi çalışanı oldukça özenli ve işini seven profesyonel bir ekip üyemiz olarak karşınıza çıkmakta ve size en iyi hizmeti vermelidir. Hayvanlar ile iletişimi iyi olan size ve evcil hayvanınıza yol arkadaşlığı edebilecek, olası durumlar karşısında evcil hayvana dokunabilecek onu güvenle araca indirip bindirebilecek bir şekilde donanımlı olmalıdır. Bu sektörde birinci amaç evcil hayvanınızın rahatı ve huzuru olduğu için bu şekilde bir hizmet almanızı sağlayacak çalışma arkadaşlarımız ile gücümüze güç katmaktayız. Kurumumuz pet taksi hizmetinde donanımlı ve profesyonel ekip arkadaşları ile çalışır.  Temelinde sevgi gereken bir iş olduğu için önceliğimiz işini sevgi ile yapacak olan çalışma arkadaşlarını bünyemizde bulundurmaktır.

Evcil Hayvan Taksi Ücreti

Evcil hayvan taksi diğer bir adı ile pet taksi ücreti kesinlikle alacağınız hizmet kalitesi ve gideceğiniz yerin konumu ile paralellik gösterir. Pet taksi hizmeti veren evcil hayvan taksi kurumumuz sizleri güvenle ve sağlıklı bir şekilde gideceğiniz yere kadar götürür ve en doğru fiyat belirlemesi üzerinden sizlere fiyatını sunar. Aldığımız ücret kesinlikle verdiğimiz ve sizinde aldığınız hizmetimizin hakkı olacak şekilde sizlere sunulacaktır. Pet taksi firmamız ile çalıştığınız için memnun kalacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.