Evcil Hayvan Servisi

Home / Pet Taksi / Evcil Hayvan Servisi

Evcil hayvan servisi neden önemlidir ve neden ihtiyaçtır? İnsanlar, konuşabilen, istediklerini dile getirebilen ve her şeyi karşısındakine anlatabilen canlılardır. En azından bir problem yaşadıkları zaman bunu dile getirebilirler. Peki ya hayvanlar nasıldır? Hayvanlar ise, dilsiz, ilgiye muhtaç, savunmasız ve siz ona zarar vermediğiniz ya da bunu örgütlemediğiniz sürece zararsız canlılardır. Bu dünya üzerindeki en savunmasız canlılar hayvanlardır.  

Kimseye zararı olmayan dilsiz canlıların insanlardan tek isteği ilgi ve şefkattir. Bu durum insanların özellikleriyle ortaktır aslında. İnsanlar da hayvanlar gibi ilgi ve şefkatten hoşlanırlar. Fakat insanlar eğer böyle bir şey istiyorlarsa bunu dile getirebilirlerken, hayvanlar ne yazık ki bunu dile getiremezler. Belki bir beden dili, bir hareket, ağzından çıkardığı bir ses ile belli etmeye çalışsalar da onları anlamak ne yazık ki sahibi olmadığınız sürece biraz zor olmaktadır. 

Evcil Hayvan Servisi ile Ulaşım Sorunlarına Çözüm

İnsanlar için birçok toplu taşıma araçları mümkün iken evcil hayvan servisi de patili dostlar için büyük kolaylık oluyor. Otobüsler, dolmuşlar, trenler, arabalar, uçaklar, özel servisler, bisikletler, motosikletler, gemiler, yatlar, minibüsler, metrobüsler ve daha nicesi… Hal böyle olunca insanların bir yerden herhangi bir yere gitmesi de oldukça kolaylaştı. Maddi ve manevi açıdan büyük kolaylıklar sağlandı. 

Fakat ne yazık ki bu çeşitli ulaşım araçlarını kullanırken çoğu hatta çoktan daha fazla ulaşım aracı evcil hayvanları almıyor. Bu durum kavgalara, tartışmalara neden olurken hayvan sahiplerinin bu konuda oldukça sinirli oldukları da bir gerçek. 

Hayvan Severlere Müjde, Artık Evcil Hayvan Servisleri Mümkün! 

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan evcil hayvan servisigibi dahice fikir sayesinde hayvan severler bu alanda bir çalışma başlattı. Çalışmalar beklenmedik şekilde olumlu giderek evcil hayvanlar için oldukça faydalı olacak bir çalışma gerçeğe döküldü. 

Kimi veteriner dükkanları kendi adlarına bir servis açmakta gönüllü oldu. Kimi sivil de aynı şekilde bu çalışma için destek çıkıp gönüllüler arasında başta yer aldı. Hemen hemen her meslekten gönüllü olan birçok insan oldu.

Lüks ve Sorunsuz Evcil Hayvan Servisleri; Pet Taksi Kullanıma Başladı 

Evcil hayvan taşımacılığı yani evcil hayvan servisi artık lüks, geniş hacimli, konforlu ve rahat araçlar ile birlikte yapılmakta. İşin güzel yanı tam anlamıyla adında da yazmış olduğu gibi hayvan dostlarımız için taksi imkânı bulunmakta. Pet taksi, sektöründe birinci sınıf hizmeti vermekle kalmıyor lüks araçlarında TOSFED, eğitimi belgesi olan personeller ile birlikte transfer hizmeti gerçekleştiriyorlar.  

TOSFED, yani Türkiye Otomobil Federasyonları, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile Uluslararası Otomobil Federasyonu tarafından tanınan, Türkiye’deki otomobil sporlarıyla ilgili yönetici kurumunda bulunan resmi kurumdur. Durum böyle olunca aslında pet taksinin ne denli güvenilir bir kuruluş olduğuna resmi olarak kanaat getirmiş oluyoruz. 

Evcil Hayvan Servisi Güvenilir midir?

2009 yılından bu yana evcil hayvan servisibüyük bir hayvan sever ekip tarafından dolayı bu tarz hoş, zarif ve faydalı bir proje geliştirerek işlerinde en iyisi olma yolunda ilerliyorlar. Evcil hayvanların veterinerlere gidip gelmesi konusunda hayvan sahipleri ile birlikte şehir içi ya da şehir dışına götürmekte eşlik ediyorlar. Hepsi yetki belgesine sahip, değerlilerinizin değerini bilen ve imtina göstererek konforlu bir yolculuk yapmasına destek oluyor. Son model araçlar ve her türlü ihtiyaçları gözetilerek transferlerini sağlıyor. Üstelik bütçenize çok uygun fiyatlar ile bu hizmet güvenilir bir şekilde firmamız tarafından veriliyor.

Evcil Hayvan ServisiNe Zaman Yardımına İhtiyaç Duyarız? 

Diyelim, tatile otele gidiyorsunuz. Oteliniz evcil hayvan konaklaması yapabiliyor fakat ne yazık ki ulaşım araçları hayvan almıyor. İşte bu noktada evcil hayvan servisidevreye girip hayvan dostlarımıza yardımcı oluyor. Araçlarında güvenli ve hijyenik bir ulaşım sağlıyorlar.

Bu noktada hayvanların yaşayacakları mağduriyetlerin farkında olduklarından böyle bir proje gerçekleştirdiler. Her an her yerde evcil hayvanlarınızı istekleriniz doğrultusunda, güvenli ve konforlu bir şekilde gitmeleri gereken yere kadar götürüyorlar. Hayvan dostlarımızın sağlığı açısından servislerde mutlaka temizlik yapılmakta. Gönül rahatlığıyla hayvan dostlarınızı emanet edebileceğiniz bu servisler sayesinde ulaşımda sıkıntı olmuyor. Kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınız gidecekleri yerlere ultra lüks ve konforlu bir şekilde varıyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.