Esenler Pet Taksi Hizmeti Alan

Pet taxi Esenler sizlerin can dostu olan minik dostlarınızı düşünerek yola çıkmış bir sistemdir. İnsanların olduğu kadar tüm canlıların da kendilerine göre temel ve giderilmesi gereken ihtiyaçları bulunur. Bitkiler nasıl ki suya toprağa güneşe ve bakıma ihtiyaç duyuyorlar ise bizler de insan olarak birden fazla temel ihtiyaca sahibiz. Aynı şekilde hayvan dostlarımız için de bu ihtiyaçlar geçerlidir. İster sokakta kendi başına yaşasın isterse de özel bir evi olsun tüm hayvanların temel ihtiyaçları bulunur. Minik sevimli dostlarımıza kapımızı açmazsak onların temel ihtiyaçlarını hatta zaman zaman daha fazla önem göstererek öz bakım ihtiyaçlarını da gidermemiz gerekir. 

Pet Taxi Esenler Nasıl Hizmet Verir?

Pet taxi Esenler hizmeti öncelikle canlı dostlarımızın bir yerden alınarak bir yere  sağlıklı ve mutlu bir şekilde ulaşmasına vesile olur. İnsanlar gibi minik canlı dostlarımız da seyahat sırasında  bazı etkenlerden rahatsız olabilir. Bizler pet taxi esenler tarafından bu rahatsız komplikasyonlar ortadan kaldırılarak sizlere ve minik dostlarınıza konforlu bir yolculuk imkanı sunar. İster şehirlerarası isterse şehir için hizmet verebilen bu araçlarımız sizleri rahat ettirdiği gibi minik dostlarımız için de konfor oluşturur. Onların yolculuk esnasında ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek hareket eder. 

Pet Taxi Esenler Araç İçi Dizaynı Nasıldır?

Pet Taxi Esenler araçlarının içerisin minik canlılar için de dizayn edilmiştir. Öncelikli olarak seyahate çıkmadan önce araçlarımızı görmeniz tavsiye edilir. Araç içerisi hayvan dostlarımız için mevsim şartlarına göre ne çok sıcak ne de çok soğuk olur. Onların ihtiyaç duyduğu derecelerde yolculuk boyunca kontrol sağlanır. Minik dostumuzun seyahat edeceği alan yumuşak kumaşlar ile desteklenir. Araç içerisinde minik canlılarımızın sağlığı ve konforu düşünülür. Araçların çeşitli parazitlerden arındırılması son derece önem taşır. Bizler bu dezenfektasyon işlemine dikkat ederek çalışırız. 

Pet Taxi Esenler Seyahati İçin Ne Gerekir?

Pet taxi Esenler araçlarında seyahat edebilmek için öncelikli olarak minik dostumuzun aşı kartı gereklidir. Varsa bir rahatsızlığı mutlaka belgelendirilmelidir. Seyahat öncesinde veterinerinden izin alınması da bu noktada önem taşır. Hatta seyahat öncesi bir rutin kontrolden geçmekte fayda vardır. Minik canlılarımız seyahat sırasında panikleyerek rahatsız olabilirler. Bu konuda veterineri ile görüşme sağlanarak gerekli görüldüğü takdirde sakinleştirici hap verilebilir. Seyahat öncesinde minik dostumuzun rahatsız olmaması için beslenmesi ona göre yapılmalıdır. Aksi halde istifraya sebebiyet verebilir ve hayvanımızın rahatsız olmasına yol açabilir. 

Pet Taxi Esenler Ücretleri Ne Kadardır?

Pet taxi Esenler hizmeti almak isteyen hayvansever kişiler için seyahat etmek neredeyse işkencedir. Normal şartlarda 8 kg ye kadar olan dostlarınız belirli şartlar sağlandıktan sonra yanınızda seyahat edebilme şansına sahiptir. Aynı şekilde uçaklarda ise özel bir bölümde seyahat edebilme imkanı bulurlar. Ancak nasıl şartlarda seyahat ediyor ya da bir ihtiyacı varmı diye seyahat boyunca sizleri bu düşünceler meşgul edecektir. Bu yüzden pet taksiler sizlerin artık bunları düşünmeden yolculuk etmesini sağlar. Pet taksi ücretlerini belirleyen başlıca etkenler vardır. Bunların başında gidilecek km ya da şehirlerarası mı yoksa şehir içinde mi seyahat edecek bu husus önemlidir. Sevimli dostlarınızın sizinle mi yoksa kendi başına mı seyahat edecek bu da önemlidir. Bu gibi hususlar göz önüne alınarak bir hesaplamaya dahil edilir. Ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Pet Taxi Esenlerin Verdiği Diğer Hizmetler Nelerdir?

Pet Taxi Esenler olarak bizler minik dostlarınızın konforunu ve yaşam kalitesinin yüksek olması için çalışırız. Minik dostların bazı durumlarda sağlık sorunları olabilir ya da kuaför bakımı yapılması gerekir. Bu gibi durumlarda istenilen konuma minik dostların rahat bir şekilde ulaşması sağlanacaktır. Baz durumlarda sizlerin işlerinin yoğun olmasından dolayı veteriner ya da kuaför hizmetini almak için vaktiniz olmayabilir. Bu gibi durumlarda ise dostlarınızın ulaşımı sağlanacaktır. Hatta veteriner kontrolü ya da kuaför hizmeti için götürülen minik dostlara eşlik edilerek onların işleri bitene kadar beklenir ve iş bitiminde sizlere rahat bir şekilde teslim edilir. Bu gibi durumlar sizler için ise vakit kazancı olacaktır. Ayrıca dostların bakımların ertelenmemiş olacaktır. Tüm pet bakım ve transfer işlemleriniz için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.