Çatalca Pet Taksi Hiç Denedinizmi ?

Home / Pet Taksi / Çatalca Pet Taksi Hiç Denedinizmi ?

Pet taksi Çatalca hayvanlarınızın sağlıklı ve huzurlu bir şekilde seyahat edebilmeleri için üretime geçen bir sistemdir. Pet taksiler sizlere kolaylık ve güven sağlar. Ancak bazen sorun yaşanabilir. Örneğin evcil hayvanlar kapalı ortamları sevmez ve araçlarda duramazlar. Bu sebepten ötürü arabalara binemiyorlar, pet taksiler de hayvanlar araca alışsın diye taksiye birkaç kez bindirilirler. Aracın arka tarafında bagaj kısmında bulunan yastık, yumuşak yatak ve parmaklıklar bulunur, buraya sevdiği oyuncakları koyarak hayvanınızı araca alıştırırlar. Güvenli, sağlıklı, konforlu bir şekilde seyahat edebilmeleri için önemle hizmet verirler. Sürekli olarak arayabileceğiniz, aradığınız zaman verdiğiniz adrese hemen gelebilen geliştirilmiş bir sistemdir. 

Pet Taksi Fiyatları Nedir? 

Pet taksi Çatalca sağlıklı ve güvenli hizmet vermek için çaba gösteren pet taksiler hayvanlarınızın yolculuğu boyunca hayvanınıza dikkat edip onları düzenli olarak kontrol ederler. Herkesin pet taksi fiyatlarını merak ettiği konusu bir gerçektir. Fiyatlar hizmet alan evcil hayvan sahiplerinin bütçesine uygun bir şekildedir. Şehirlerarası ve şehir içinde hizmet verilir. Bu şehirlerin uzun mesafesi ya da kısa mesafesine göre ödemeleri gereken ücret sürekli olarak değişir. Buna rağmen pet taksiler uygun fiyat aralıklarında çalışırlar. Her bütçeye uygun olarak hizmet veren taksiler, hayvanınızın can sağlığı için profesyonel bir şekilde eğitim almış şoförleri tercih ediyor. Arabayı sarsmadan kullanan şoförler kediniz ya da köpeğinizin can sağlığı için oldukça önemlidir. 

Pet Taksi Çatalca Ve Taksiler Arasında Ki Fark?

Pet taksi Çatalca minik dostlarınız için hizmete açılmış olan bir sistemdir. Bu araçlar yalnızca hayvanlarınız için üretime geçmiş, sadece hayvanlarınıza özel olarak hizmet verir. Bunun sebebi ise; ticari taksiler ve toplu taşıma araçları farklı nedenlerden ve farklı bahanelerden dolayı hayvanınızı kabul etmiyorlar. Kabul etseler bile yolculuk esnasında birçok sorun sıkıntı yaratıyorlar. Buna mahal vermeyerek, sizleri mağdur etmemek adına pet taksiler üretime geçmiştir. Evcil hayvanınızın konforu ve sağlığı için pet taksiler oldukça güvenilirdir. Her zaman arayıp ulaşabileceğiniz numaraları vardır. 

Pet Taksiler Güvenilir Mi?

Pet taksi Çatalca sizlerin ve hayvanlarınızın sağlığı can güvenliği için hizmet vermeye odaklı olan pet taksiler, son zamanlarda oldukça popüler bir hal alıp gittikçe kullanımı artmıştır. Kedinizin köpeğinizin sağlığı için araç içi temizliğe son derece önem verilir. Her hayvan taşımacılığından sonra arabanın içi düzenli olarak yıkanır. Mikrop, bakteri ve parazit kapılmaması için bulaşıcı herhangi bir hastalığın olmaması nedeniyle araba yıkanır. Arabanın içerisinde bulunan yastık, yatak, kafesler yıkanır ve araç özel olarak spreylenir. Spreylenen araç hayvanınızın mikrop kapmaması için kullanılır. Aracınıza aldığınız hayvanın ne kadar sağlıklı ya da ne kadar hasta olduğu bilinmediği için her taşıma sonrası araba titizlikle yıkanır. Yıkama işlemi gerçekleştikten sonra özel spreyler ile araç dezenfekte edilir. 

Pet Taksiler Müşterilerin İhtiyaçlarını Karşılayabiliyor Mu?

Pet taksi Çatalca evcil hayvanlar için üretime geçmiş oldukça sağlıklı ve güvenilir bir araçtır.  Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyorlar mı sorusu da sürekli olarak sorulur. Müşterilerin ihtiyaçları fazlasıyla karşılanır. Hayvanınızı bir yere götürmek istediğinizde ya da yalnız seyahat etmesi gerektiğinde pet taxileri kullanan kullanıcılar dikkatli bir şekilde aracı kullanırlar. Belli bir hız limitine uyularak servis yapılır. Profesyonel olarak eğitim alan şoförler evcil hayvanınızı yolculuk esnasında sık sık kontrol ederler. Kontrol altında tutulan hayvanların can sağlığını ve güvenliği sağlamak için özel bir çaba sarf ederler. 

Pet Taxi Kullanımı Türkiye

Pet taksi Çatalca hizmeti evcil hayvanlarınızın sağlığı konforu için dikkat eder. Araca binmeden önce hayvanınızı açık havada bir süre gezdiriniz ki hayvanınız araca binerken zorluk çekmesin. Arabalara alışkın olmayan evcil hayvanlarınız, arabaya binerken huzursuz olurlar, huzursuzluk çıkarırlar. Ayrıca arabaya binen kedi ve köpekler araca alışkın olmadıkları için mide bulantısı ile karşı karşıya gelirler. Hatta kusma bile meydana gelebilir. Hayvanlarınızı çok fazla doyurmadan araca bindirmeniz çok daha sağlıklıolacaktır. Araca bindirilmeyen hayvanlara son 4 saat içerisinde bir şey verilmemelidir. Bu konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firma pet taksi hizmeti özen ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde verir. Evcil hayvanlarınız için pet taksi Çatalca her zaman evcil hayvanlarınızın konforunu düşünür.  

Leave a Reply

Your email address will not be published.