Büyükçekmece Pet Taksi Hızlı Teslimat

Home / Pet Taksi / Büyükçekmece Pet Taksi Hızlı Teslimat

 Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE taşımacılık konusunda uzmandır. Pet taksi hayvanları koruma ve refah standartları altında taşır. Kullanıcılar tarafından en çok değer verilen şirketlerden biridir.

10 yıldır hayvan taşımacılığı ile tecrübeli bir şirkettir. Fiyatlar, varış noktasına ve herhangi bir boyutta gönderilen hayvanın türüne bağlıdır.

Hayvanın serbestçe ayakta durabileceği, serbestçe dönebileceği ve doğal olarak yatabileceği kadar büyük kapalı kutular kullanılır. Temiz, su geçirmez, çizilmeye karşı dayanıklı ve kullanımı güvenlidir. Güvenli taşıma için uygundur. Taşıma yapılan alanlar en az üç tarafta önceden yeterli havalandırmaları yapılmıştır. Hayvanlar el yapımı kaplarda taşınamaz. Özel tasarımlı kaplar kullanılır.

Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE Seyahat

Fiyatlar, hayvanların türüne (köpek, kedi gibi) ağırlık, boyut ve rotaya bağlıdır. Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE firması köpekler ve diğer hayvanlar için yurtiçi nakliye hizmeti sunar. Köpekler, atlar, kuşlar, sürüngenler veya kemirgenler gibi hayvanların taşımacılığında uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket aynı zamanda Evcil Hayvan Taşımacılığı Birliği üyesidir. Merkezi İstanbul’dadır. Hizmetlerinin fiyatı, hayvanın türüne bağlıdır. Taşıma işlemleri sırasında oluşabilecek olumsuz durumları önlemek için veteriner hizmetimiz mevcuttur.

Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE ile Hayvan Refahı

Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE hayvanat bahçeleri ve hayvan refahı kurumları için canlı hayvan taşımacılığında 10 yılı aşkın tecrübesiyle en iyi hayvan nakliye şirketlerinden biri olarak tanınır. Kuşlardan nesli tükenmekte olan türlere kadar her türlü hayvanı taşıma yeteneğine sahiptirler. Felsefesi, hayvanlara azami özen gösterilmesidir. Şirket taşımacılık yönetmeliklerine harfiyen uyar. Taşıma konusunda uzmanlaşmış ajanslarla çalışır.

Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE taşıma sırasında hayvan refahı koşullarını gözetir. Mümkün olduğunca az stres yaratacak, yaralanma riskini en aza indirecek ve rahat bir alanda tutulacak şekilde iyileştirir. Yayınlanan yönetmeliklere göre taşıma sırasında hayvanların korunmasına ilişkin faaliyetler denetlenir ve güvenliği ile refahı korunur.

Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE Avantajları

Özel minibüsler ve profesyonel şoförler ile yol kenarında evcil hayvan alma/bırakma hizmeti vardır.

Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE uzman kişiler ile çalışır ve hayvanları olarak istenilen herhangi bir yere taşır.

Her taşıma için tüm prosedürleri yönetirler, böylece endişelenmenize gerek kalmaz. Amacımız hayvanların gidecekleri yere en hızlı, en ucuz ve en verimli şekilde ulaşmasıdır.

Genel olarak, bu şirketle ilgili müşteri geri bildirimleri olumludur ve 10 yıldır faaliyet gösteren bir şirket olarak iyi bir garanti verir.

Aktarım süreci aşağıdaki gibidir:

Bir Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE ofisine uğrayın veya evcil hayvanın teslim alınmasını istemek için ilgili numarayı arayın.

Karşılama: Kişi tarafından talep edilmesi halinde kuryenin eve gelerek hayvanı ve evrakları teslim etme işlemini içerir.

Hayvan her zaman taşıma sonrasında ofise ve oradan da en yakın ilgili Platforma transfer edilecektir. İlgili takip platformundan seyahat rotasına bağlanabilirsiniz.

Gerekli işlemlerden sonra hayvan hedef şehre doğru yolculuğuna devam eder. Ertesi gün erken saatlerde başka bir Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE kuryesi hayvanı belirtilen adrese teslim edecektir.

Taşıma hizmetinin fiyatını öğrenmek için şirket ile iletişime geçmek gerekir, fiyatlar her duruma göre uyarlanır. Sürdürülebilir ve çevre dostu taşımacılık temel alınır.

Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE ile Taşıma

Güvenli bir hizmet için nakliye şirketinin sertifikalarına dikkat edin. Bu konuda Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECEtüm belgeleri sağlar.

En iyi evcil hayvan taşıma hizmetleri sıralaması aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere dayandırılabilir;

Sunulan hizmetler, telefon ile iletişim, profesyonel sertifikalar, fiyatlandırma vb. bunlar her daim özenle müşterilere sunulur. Ücret kapsamında, gerekli tüm dosyaların güvence altına alınmasını, ayrıntılı yazılı talimatları sağlamaya kadar tüm hizmetleri içerir.

Evcil hayvan taşınmasında kurye desteği ile karantina sorunları, ilgili testler ve belgelendirme gereksinimleri hakkında şirketimiz son derece bilgilidir. Ayrıca isteğe bağlı kapıdan kapıya servisler de vardır. Tüm taşıma işlemleri güvenlidir.

Bir evcil hayvanın taşınması, işlem başlamadan en az 24 saat önce Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE tarafından kararlaştırılır. Taşınacak hayvanlar temiz ve sağlıklı olmalıdır. Köpekler tasma ve ağızlık takmalıdır.

Pet Taksi BÜYÜKÇEKMECE fiyatları hayvanın ağırlığına ve gideceği yere bağlıdır. Evcil hayvanlarınızın olabildiğince sorunsuz seyahat etmesine yardımcı olmak için şirketimiz güvenli taşıma hizmetleri verir. En iyi evcil hayvan taşımacılığı hizmetleri ile müşterilerin memnuniyeti sağlanır. Taşıma talebinizi web sitemize gönderebilirsiniz.